Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Ja również uczyłam się z książki Parafianowicza "Konstrukcja i modelowanie odzieży damskiej ciężkiej" jak również korzystałam z Konstrukcja i modelowanie odziezy damskiej lekkiej Maria Bily-Czopowa i Karolina Mierkowska oraz Krój o modelowanie odzieży lekkiej krawiectwo miarowo-usługowe tych samych autorek.Reszty nie pamietam ale wiem ,ze jeszcze cos było
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A co jest obecnie dostępne?
Z czego się uczą w szkołach keawieckich?Potrzebuję aktualne podręczniki.
Proszę pomóżcie.

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
jeszcze nie dawno też się nad tym zastanawiałam i jednak są, ja uczyłam się "modelowanie form odzieży damskiej" Elżbieta Lewandowska-stark ostatnio znalazłam cała serie tych podręczników z ćwiczeniami w jednej ze sklepów internetowych z podręcznikami, wystarczy że wpiszesz tytuł i autora w wyszukiwarkę i powinno ci pokazać księgarnie które je posiadają (ja tak ostatnio zrobiłam) Również stara sprawdzona nie tylko przez zemnie są książki Zofii Haus ale to tylko już do kupienia w antykwariatach, np. cała masa jest ich na allegro
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
A czy któraś z tych książek jest dostępna jako e-book? Bo szukałam dzisiaj na różnych stronach i nic nie znalazłam, a bardzo chciałabym je przejrzeć, ewentualnie przeczytać.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Niestety nie spotkałam się z takimi wydaniami w wersji polskiej. Ale jest strona rosyjska gdzie są do pobrania książki jak i czasopisma w formie PDF. Jak odnajdę się w moim śmietniku :D to w stawię link.
________________________________________________________

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.