Wersja do druku

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tak dawno mnie na forum nie było ze wypada sie przywitac drugi raz, a wiec czesc wszystkim starym i nowym forumowiczom, mam nadzieje ze sie na mnie nie gniewacie za tak niedostateczną obecność ale niestety ostatnio nie mam czasu na to aby posiedziec sobie na necie :P
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Administrator
Hej reggi! Super, że znów jesteś na forum. Kope lat :) Jak tam, zaaklimatyzowałaś się już na obczyźnie??
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Yes of course, troche cięzko było, mam za sobą juz trzecią przeprowadzke mam nadzieje ze kolejna mnie nie czeka, problem mam taki ze na nowym miejscu niema zadnych sklepów z materiałam, a maszyna dalej czeka w polsce, jak byłam w polsce to miałam ją brac ze sobą ale jednak zdecydowałam ze ją kurierem wysle no a teraz mam tak mało miejsca że nawet nie mam jej gdzie postawic :) O ironio losu. wiec jestem w totalnym dołku i nie mam na nic ochoty.
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Stały Bywalec
A mozna wiedzieć gdzie wyemigrowałas?

--- Ostatnio edytowane 2010-11-09 12:52:48 przez anettaart ---
Avatar użytkownika
Administrator
Kochana nie dziwię się, że załapałaś doła... współczuję, większość ludzi lubi uporządkowane życie i jakiś stały pobyt :/
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Reggi nie martw się wszystko powolutku się ułoży zobaczysz.Głowa do góry!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Annettart obecnie od stycznia tego roku mieszkam w Wielkiej Brytanii.
Mam nadzieje że wszystki sie ułoży poki mam prace to jest nadzieja :P
tutaj w Angli rozbawia mnie jedno o sklem z materiałam ciezko ale ide do tzw foundstore (sklep wszystko po funcie) i moge kupic 10 kawałkow filcu w róznych kolorach i romiarze A4 i to jest super :D,
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Zaloguj się aby napisać odpowiedź.