Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Wiatam wczoraj kupiłam maszynę BLUESKY BSEW993,niestety instrukcją tylko w języku niemieckim.Niewiem jak właczyć te szwy z dolnego paska czy wystarczy jak założę igłę podw,ójną i odpowiednią stopkę .Może ktoś ma podobną z innej firmy.
Załączniki
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Maszyna nie wie, jaką ma założoną stopkę i igłę.

Nie udało mi się znaleźć bezpłatnej instrukcji do Twojej maszyny. Czy masz możliwość zeskanowania instrukcji po niemiecku i wrzucenia jej jako pliku pdf?

--- Ostatnio edytowane 2013-01-18 10:43:30 przez Natalia_ ---
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Zastanawiałam się o czym mowa patrzę na fotkę a tu chodzi o ściegi ozdobne tak ? Przy górnej linijce są z boku literki od 0 do 4 widzę a przy dolnej linii ze ściegami jest widoczna cyfra 5 więc pewnie gdzieś się ustawia poszczególną literkę alfabetu i cyfrę 5. Nie mam takiej maszyny ale tak na logikę by wyglądało że tak ma być, kombinuj :oczko:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Do tej pory szyłam na zwykłym łuczniku.Te z pierwszego wiersza ustawiem pokrętłem z prawej strony,a jak te z dolnego tam nie ma dodatkowego przycisku ani nic.
Przy drugim wierszu jest literka S,ale na zadnym pokrętle nic takiego nie widzę.Chyba muszę poszukać kogoś kto zna niemiecki


--- Ostatnio edytowane 2013-01-18 10:58:24 przez mmarta1982 ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Skoro nie ma dodatkowego przycisku, a ekran nie jest dotykowy, to może pokrętło do zmiany ściegów można lekko wysunąć, albo docisnąć do maszyny?
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ja mam Janome2041S i tez mam ściegi w dwóch rzędach ale mam pokrętło i też przekręcam na S jak potrzebuje ściegi z drugiego rzędu, a skoro jest pokrętło to na końcu powinna być literka S na tym pokrętle może ? Patrzyłaś ?
http://www.bajm-maszyny.pl/upload/images/products/big/Maszyna_Janome_2041_S4236.jpg
W tym linku powinno otworzyć się zdjęcie mojej maszyny, środkowe pokrętło ma cyfry od 1 do 4 i na końcu +S.S- i czym bliżej minusa przekręcę tym ścieg jest gęściejszy
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Faktycznie jest tam S za lekko przekręcałam to pokrętło.Dzięki bardzo.Juz myślałam że coś w niej zepsute
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
:hura:
________________________________________________________

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.