Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Mam na imię Marta, mam 17 lat i pochodzę z Białegostoku. Szycie jest jedną z wielu rzeczy, którymi się interesuję i robię to od stosunkowo niedawna (około roku), a to dzięki mojej mamie, która także szyje. (;
Mam nadzieję, że chwile tutaj spędzone będą należeć raczej do tych przyjemnych. (:
Avatar użytkownika
Administrator
Witaj Marto :)
Czas spędzony tutaj będzie napewno spędzony przyjemnie i z pożytkiem :D Szczęściara... mama która szyje :) Jeśli masz już na swoim koncie jakieś uszytki to się pochwal :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Witaj :)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Witaj!!Na pewno masz dobrze z mamusią krawcową!!!Mój synek też się z tego bardzo cieszy,że mama szyje szczególnie jak nadchodzi bal przebierańców ma zawsze kostium "jak prawdziwy"pilnuje mamę czy na pewno wszystko jest ok(ma 5 lat)!!!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Jeśli masz już na swoim koncie jakieś uszytki to się pochwal :)
Pewnie, jak tylko dostanę w swoje ręce aparat i trochę czasu się znajdzie to wstawię coś na pewno. :)


Witaj!!Na pewno masz dobrze z mamusią krawcową!!!Mój synek też się z tego bardzo cieszy,że mama szyje szczególnie jak nadchodzi bal przebierańców ma zawsze kostium "jak prawdziwy"pilnuje mamę czy na pewno wszystko jest ok(ma 5 lat)!!!

Pewnie że dobrze jest mieć szyjącą mamę! :D Mam się od kogo uczyć i do kogo się skierować w razie jakichkolwiek problemów B-)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.