Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jestem Jarek- 17 lat. Moja przygoda z maszyną rozpoczęła sie około rok temu i żyć bez niej nie mogę:)Interesuję się modą- szczególnie rokokową (choć pomimo godzin spędzonych w internecie moja wiedza na ten temat jest szczątkowa:(:P), muzyką klasyczną, ale nie tylko i sztuką (od czasu do czasu szkicuję postaci). Miło, że takie forum funkcjonuje. Moja rodzina nie bardzo rozumie moje zainteresowania- dość nietypowe jak na nastolatka. Oczekiwałbym od Was pomocy w realizacji moich "krawieckich" marzeń i wice wersa:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Witaj Jarku!!!Chętnie wysłuchamy,pomożemy....
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam :)
Avatar użytkownika
Administrator
Jarku witaj!
Faktycznie masz ciekawe zainteresowania jak na tak młody wiek. Ale moim zdaniem to dobrze :] A napisz proszę co Cię szczególnie interesuje w stylu rokoko, czym zdobył Twoje serce??
Jeśli chcesz to mogę wkleić opis tego stylu z mojej książki z technikum. Skoro to Cię tak interesuje. Nie wiem czy poszerzy Twoją (zdobytą już) wiedzę ale może dowiesz się jeszcze czegoś nowego :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Cześć Jarku,
Ogromnie cieszę się, że dołączyłeś do naszego grona ludzi zakręconych na punkcie szycia i krawiectwa. Mało jest tutaj przedstawicieli "płci brzyddkiej", więc każdy "nowy nabytek" jest super cenny !!!!!
Krawiectwo daje szerokie możliwości wyżycia się w tej pięknej dziedzinie . Jesteś młodym człowiekiem, ale Twoje zainteresowania modą mogą w przyszłości zaowocować sukcesem zawodowym.
Serdecznie witamy w naszym gronie , Jarku, zawsze możesz liczyć na pomoc i informację zawodowe.
Napisz coś więcej o sobie, czy swoje plany zawodowe łączysz z modą i krawiectwem ??
Serdecznie pozdrawiam,
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Witaj
Życzę wytrwałości w realizacji Twoich planów.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
I tu pies pogrzebany. Moja rodzina nie widzi mnie w zawodzie krawca. trafilem do liceum ogolnoksztalcacego. jestem znow w 2 klasie( znow- bo mialem jakby taki urlop zdrowotny). Nie wiem gdzie dalej isc! na technikum krawickie juz za pozno- mialbym zbyt wiele lat w plecy bo musialbym do technikum od poczatku chodzic:(
A wizja MOJEJ przyszlosci jak najbardziej wiaze sie z moda i krawiectwem.
Hm rokoko mnie zauroczylo lekkoscia, finezja, nieco komizmem:)
Szczegolnie barwna jest posatac Marii Antoniny i wlasnie ona jest moja inspiracja, ale nietylko ona:) raz juz uszylem suknie rokoko ale to tylko prototyp porownujac te z internetu albo portretow:(
pewnie:) mozesz wkleic:)poczytamy wszyscy:)

--- Ostatnio edytowane 2010-11-14 15:40:15 przez LudwikXVI ---

--- Ostatnio edytowane 2010-11-14 16:11:13 przez LudwikXVI ---

--- Ostatnio edytowane 2010-11-14 16:45:34 przez LudwikXVI ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witaj Jarku!!!:D:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jarku, bardzo się cieszę, ze w tak młodym wieku dołączyłeś do społeczności krawieckiej :) A nie myślałeś o Akademii Sztuk Pięknych? Nie wiem, jak w innych miastach, ale u mnie w Łodzi jest bardzo dużo kierunków na ASP, związanych z odzieżą i szyciem. Projektowanie, technologia odzieży i inne.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No oczywiscie:) pomysle o tym:)
________________________________________________________

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.