Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3

Avatar użytkownika
Administrator
Sama odpowiedziałam sobie na pytanie - kolejna skopiowana sukienka, szyłam taką na majowe wesele znajomych -> KLIK i moje "dzieło".
Ta sukienka tez mi się kojarzy z Burda ale głowy nie dam -> KLIK
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Administrator
Poruszyłam temat kradzieży modeli na moim blogu i już Anna odpisała

Burda zastrzega sobie prawo do modeli, na 58 str Szycie krok po kroku 2/2010 wydawnictwa Burdy jest napisane "Wszystkie prawa zastrzeżone.Prezentowane modele są chronione prawem autorskim.Tłumaczenie, przedruk, powielanie, publikacja w TV i radio oraz szycie na podstawie zamieszczonych wykrojów w celach handlowych bez zezwolenia wydawcy są zabronione...."
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
http://moda.allegro.pl/wyprzedaz-jesienna-sukienka-w-kol-czekolady-r-s-i1339076334.html
Tak, ona też jest z Burdy. Miałam ją na połowinkach, tyle że fioletową
Avatar użytkownika
Administrator
http://moda.allegro.pl/wyprzedaz-jesienna-sukienka-w-kol-czekolady-r-s-i1339076334.html
Tak, ona też jest z Burdy. Miałam ją na połowinkach, tyle że fioletową
A napisz prosze jak z jakoscia materiału no i ogólnym obszyciem? Postarali sie chociaż?
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
No własnie sama jestem ciekawa jak wrazenia w realu
Avatar użytkownika
Świeżynek
Góra wygląda nieźle (chociaż u mnie rękawy na samym końcu nie są takie szerokie), ale w dolnej części zaszewki jakoś dziwnie wyglądają (nie wiem, czy oni to tak zaprasowali czy zrobili z tym materiałem coś innego), bo powinny być bardziej miękkie. No i szew u dołu spódnicy (moim skromnym zdaniem)powinien być niewidoczny (ale mogę się mylić ;)).

Materiał użyty w burdzie to flanela wełniana, ja mam z dzianiny. Jest wygodna i dobrze się ją nosi :) Zdjęcia wstawię niedługo, jak dostanę tylko aparat.

--- Ostatnio edytowane 2010-11-27 23:53:42 przez arkstianna ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Reggi@ w Angli wyszła już od jakiegos czasu gazeta "Sew" Uczą od podstaw szycia:)
________________________________________________________
stefcia.pl
www.facebook.com/RobotkiStefci
mlecznepodroze.pl
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
W Poznaniu w centrum handlowym widziałam w sklepie sukienkę od której zaczęła się ta rozmowa .Nazwy sklepu i firmy nie pamiętam bo do środka nie wchodziłam ,ale specjalnie się cofnęłam aby spojrzeć czy to ten sam model .
Ogólnie mówiąc to chyba powszechne ,choć zakazane .
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "

3 strony: < 1 2 3

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.