Wersja do druku

13 stron: « < 7 8 9 10 11 12 13

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Kreacje z wybiegów świata mody powalają z nóg. Ja żeby się nie denerwować rzadko oglądam fotki z takich wybiegów.
Ale coś innego dzieje się w modowym świecie, coraz więcej naszych modelek robi karierę w Nowym Jorku, Paryżu czy Mediolanie. Możemy być dumni, że za kulisami wielkich pokazów mody rozbrzmiewa polski język, a to za sprawą naszych dziewczyn, takich jak Anija Rubik,Kasia Struss, Magdalena Frąckowiak, Anna Jagodzińska.
:Piękne dziewczyny, życzę im wielkich sukcesów,,,,
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
A jak Wam się podobały kreacje gwiazd filmu przy rozdawaniu nagród oscarowych.
Mnie osobiście nic nie rzuciło na kolana, suknie piękne, ale na wybiegach takich kiecek są dziesiątki. Najbardziej pdobała mi się kreacja od Eli Saaba dla aktorki z filmu "Czarny łabędz". Jest to jednak niedościgniony mistrz w projektowaniu sukien, uwielbiam jego kreacje !! (jest to ta pierwsza suknia na fotkach).

--- Ostatnio edytowane 2011-02-28 23:40:29 przez Wojtek ---
Avatar użytkownika
Administrator
A wiesz Wojtku nawet nie oglądałam kreacji z gali rozdania Oscarów ale patrząc na zdjęcia, które zamieściłeś to faktycznie szału nie ma ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Jestem absolutnie zachwycona tą suknią. Zastanawiam się, w jaki sposób uszyty jest dół? Jak mniej więcej wygląda wykrój? Tyle, że na razie nawet nie miałabym okazji czegoś takiego włożyć. Może nawet nigdy nie będę miała okazji... Ale pomarzyć piękna rzecz.

Na komputerze mam folder pełen wszelakich inspiracji. Zawsze jak znajdę coś ciekawego w internecie, od razu zapisuję. Zdjęć coraz więcej, gdybym chciała uszyć sobie choć połowę z tego co zgromadziłam, musiałabym wydubować ekstra garderobę, żeby to pomieścić :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Mmmm interesująca kreacja!!
W szyciu nie pomogę bo nie wiem ale też mam na kompie folder w którym są zdjęcia ciuszków z netu.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jeny, tyle czasu tu już jestem, a dopiero dzisiaj zauważyłam wątek. Takie suknie to dopiero coś, wyższa szkoła jazdy.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Te suknie w wybiegów i pokazów to można by pokazywać i pokazywać- jedno jest pewne długie suknie to kilkanaście metrów tkaniny jednej albo kilku, dodatki, koronki i wyszukane formy, fałdowania, pliski, marszczenia, drapowania i nad jednym modelem pracuje grono ludzi ehhh takie heute culture czyli same składniki to dość sporawe pieniądze.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jeszcze kilka
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
I jeszcze
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
W ostatnim poście druga od prawej...zaj... z tyłu, oczopląsu dostałam. Piekna
________________________________________________________

13 stron: « < 7 8 9 10 11 12 13

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.