Wersja do druku

13 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Mnie ogromnie zachwyciła sukienka Giambattisty Valii którą nosi m.in Zoe Saldana. Bardzo podoba mi się krój tej sukienki, niestety jako początkująca nie za bardzo wiem jak mam zabrać się do uszycia takiej. Może mi ktoś pomoże?


--- Ostatnio edytowane 2010-04-07 23:00:11 przez isabella1708 ---
________________________________________________________
http://szycieisabell.blogspot.com/

Zapraszam do odwiedzin :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Isabell ,czy na jakiejś stronce internetowej jest więcej zdięć tej sukieneczki? i napisz w czym masz konkretnie problem, bo ona nie jest taka trudna do uszycia, tylko ciekawi mnie ten dół a właściwie jego środek, bo on wygląda tak jakby był rozcięty, więc pod spodem musi być jeszcze jeden materiał, może na innym zdięciu byłoby to lepiej widać.:p
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Znalazłam inne zdjęcie tej sukienki jednak nie jest ono też rewelacyjne. A z czym konkretnie nie mogę poradzić sobie w zrobieniu tej sukienki he, jak by to powiedzieć - z wszystkim:) Nie próbowałam się w sumie nawet do niej zabrać. Jednak może sobie jakoś poradzę :D Mam tylko pytanie odnośnie tkaniny, błache ale wybaczcie jestem totalną "świeża" w tej dziedzinie.Czy materiał w tej sukience powinien być sztywny? Mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi:)
________________________________________________________
http://szycieisabell.blogspot.com/

Zapraszam do odwiedzin :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Na zdjęciu (jak się dobrze przyjrzeć) to jest rozcienta na środku i pod spodem ma chyba czarny materiał. Ogólnie jest dla bardzo szczupłej osóbki z małym biustem :)
Na pewno optycznie powiększy i biust i biodra:) przynaj mniej mi się tak wydaję
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ooo a pod tym linkiem http://www.pudelek.pl/artykul/24006/czyje_to_buty/ jest taka sukienka podobna, tzn z tego materiału :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Materiał musi być dość sztywny ,żebyś mogła uzyskać taki efekt tego dołu, mnie się tak wydaje, a co myśli reszta szanownych forumowiczów?.:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
sukiena którą umiesciła Izabella1708 jest cudna, a ta którą umiesciła monka88 to koszmar za to tkanina interesująca,ta pierwsza mnie sie wydaje ze ona jest uszyta z podwójnej tkaniny góra jest podszyta czarą tkaniną a dół białą, :p
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Niespodzianka
REGGI zgadzam się z Tobą w100%, ale buty Leighton Meester naprawdę ciekawe.
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Administrator
Sus a jak to robisz, że wklejasz zdjęcie jakby w poście, a nie jako załączniki?
Oups Monko przeoczyłam Twoje pytanie. Już piszę co i jak.
Otóż aby wkleić zdjęcie bezpośrednio ze strony internetowej to musisz kliknąć na właściwości obrazka, skopiować adres url (koniec musi mieć jpg), następnie kliknąć w ikonkę obrazu, która znajduje się pomiędzy możliwością wyboru koloru czcionki a znaczkiem do wklejenia adresu url ze strony (nawet niedawno korzystałaś z niego przy wklejaniu sukienki z Pudelka. Klikasz w symbol obrazka i gotowe. Jest tylko taki problem, że na ogół zdjęcia ze stron internetowych są większe niż forum i one potem brzydko wychodzą poza ramy forum. Więc jeśli zdjęcia są duże to nie polecam wklejania ich bo brzydko się forum poprzesuwa.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
aha to już teraz bede wiedziała, dzięki

13 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.