Wersja do druku

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dobry wieczór,
Chyba zepsułam maszynę. Tak, tak, tę którą kupiłam 2 tygodnie temu. Nie wiem, co się stało, ale Igła w każdej maszynie wchodzi do pewnego punktu i dalej już nie pójdzie, bo blokuje ją jakiś "haczyk". W mojej igielnicy igła w ogóle nie chce wejść. I nie wiem, dlaczego? I nie wiem, co się stało, bo gdybym coś zrobiła, to mogłabym podejrzewać, że ją zepsułam. I chyba zrobiłam to, ale nie wiem, czym? Igła w ogóle nie chce wejść w igielnicę :(.
Avatar użytkownika
Administrator
Manuskrypcie spokojnie.... A masz tam jakieś pokrętło obok otworu do którego wkładasz igłę?? Pokrętło albo śrubkę. Kręciłaś ją??
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mam śrubkę, która mocuje igłę. Ale nawet kiedy ją wykręciłam całkowicie, to igła nie chciała wejść do końca, tzn. na tę wysokość, na którą powinna wejść. TYlko czubki igły wchodzą. Kiedy włożę czubek igły standardowej, i zakręcę śrubkę, to się trzyma, ale dotyka prawie stopki, mimo że jest pozycji najwyższej. Natomiast igły do materiałów elastycznych w ogóle się nie trzymają, mimo, że zakręcę śrubkę do końca. Coś te igły blokuje, ale nie wiem, co? Wchodzą tylko czubki. Jak widać na zdjęciu igła jest w najwyższej pozycji i jest daleko od stopki (przed awarią). Igła powinna wejść do tej wysokości, jaką zaznaczyłam na zdjęciu napisem "igła".

--- Ostatnio edytowane 2010-11-21 12:26:53 przez Manuskrypt1 ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Hmm to faktycznie coś jest nie tak. Może zawieź ją de serwisu?? Ale z drugiej strony to jak niby miałaś ją zepsuć?? Może to maszyna jest felerna.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
sprawdź markę igieł. Ostatnio kupiłam igły do dzianin marki schmetz i te "wypadają" z igielnicy, mimo włożenia ich poprawnie i przykręcenia śruby na maksa. natomiast igły marki abra - idealnie się trzymają. to dzieje się na starym łuczniku.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Byłam dzisiaj i wiem, co się stało, ale nie wiem, jak? :) Poważnie. Igielnica mi się skrzywiła, wgniotła. Ale jak? :) Kompletnie nie wiem.
Avatar użytkownika
Administrator
Ważne, że kłopoty rozwiązany :D nieprawdopodobne jak dokonałaś tego zniszczenia :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.