Wersja do druku

25 stron: « < 19 20 21 22 23 24 25

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Przepiękne zwłaszcza te sukienki. Ostatnio mam fazę zauroczenia takimi dopasowanymi sukienkami. A te muszą wyglądać i seksownie i z klasą... Cudne!
Tak, wracaj do szycia! (moja teoria jest taka, że za dużo tych duperelków szyłaś i Ci się odechciało - mi się zawsze przy drobnostkach odechciewa)
________________________________________________________
http://magdiczka.blogspot.com - moje zmagania z blogowaniem i szyciem ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fartuchy, lalki i niebieska sukienka bardzo, ale to bardzo mi się podobają. :)
________________________________________________________
Mam złoty charakter. Dlatego taki ciężki. :D
Moja TFUrczość różna
http://teofano.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
SUPER!Najbardziej podoba mi się torba-którą tak okropnie się szyło...nawet teflon sobie nie radził...Ty sobie poradziłaś brawo!Sukienka czerwona piękna.3 miesiące to stanowczo za długo!!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hej Niewiasty,

po przeczytaniu tulu pochwal, nie pozostaje mi juz nic innego jak przeprosic sie z moja maszyna:oczko: chcial nie chcial trza sie brac do dziela!
za wszystkie mile i budujace slowa oczywiscie serdecznie Wam dziekuje! :buzki:
A przy okazji chcialam pochwalic sie moim zdolnym synem(lat 15), ktory(jak widac na zalaczonym obrazku) na zajeciach praktycznych uszyl sobie bluze(ktora bardzo czesto i z duma nosi), bylam naprawde zaskoczona wykonaniem, wykonczeniem jak i samym efektem koncowym bo naprawde zrobil to po mistrzowsku:okok: Dalam mu tylko wykroj i material a po pewnym czysie przyniosl to co widzicie .

pozdrawiam serdecznie Masza

--- Ostatnio edytowane 2017-03-18 12:32:00 przez Masza ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
SYN ZDOLNOŚCI ODZIEDZICZYŁ PO MAMUSI!Brawo!!!!Podglądał pracę Mamy od małego a teraz są efekty!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
O kurcze, gratulacje dla syna!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:szok:łał brawa dla umiejętności Syna :oklasky:
Avatar użytkownika
Administrator
Ojej jakie to wszystko śliczne, proste a zarazem eleganckie - w 100% w moim stylu! Normalnie gdyby Ci się coś znudziło to śmiało wal do mnie, chętnie przygarnę :) Cudownie szyjesz, napatrzeć się nie mogę. A syn - no po prostu chłopak talent po mamie odziedziczył! Perfekcyjnie tę bluzę uszył, brawo! Jest świetna i nie dziwię się, że ją chętnie nosi :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zdolny syn ;)

25 stron: « < 19 20 21 22 23 24 25

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.