Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Prezentuje bloga mojej córki, będę wdzięczna za opinie. http://www.malainspiracja.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Świeżynek
Prześliczne te twoje sukienki, w sierpniu spodziewam się upragnionej córeczki i właśnie ma mieć na imię Małgosia;),
jeszcze raz gratuluję ślicznych sukienek i córeczki również:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Projekty są mojej córki, bardzo dziękuje za opinie w imieniu Natalii i Małgosi. Pozdrawiamy :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Projekty, tkaniny i wykonanie są zachwycające;
ceny są szokujące!
________________________________________________________
Mój blog o szyciu i rękodziele - zapraszam!
http://brummig.blox.pl/html
Avatar użytkownika
Świeżynek
Materiały i dodatki są sprowadzane z Niemiec i USA, córka stawia na jakość. Dziękuje za opinię.Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam. Sukienki są cudowne i bardzo wyjątkowe. Nie zgodze się z tym że drogie. Mój synek zażyczył sobie worek na buty z takiej amerykanskiej tkaniny. Kupilam ja na allegro i zaplacilam prawie 50 zl!! ale mina dziecka bezcenna. Ehhh gdybym to ja miała taki talent. Jak uda mi się uszyć coś innego niż worek to się pochwalę a póki co będę podziwiać Wasze dzieła:) tak trzymać
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sukieneczki faktycznie są bardzo ładne i oryginalne.
Co do ceny to uważam, że jest zbyt wygórowana. Jako, że również szyję dla dzieci to jestem w miarę na bierząco z ofertą sklepów z tkaninami i uważam, że można w Polsce dostać równie piękne tkaniny za mniejszą cenę. Choć wymaga to czasu na przeglądanie ofert i wyłapywanie ciekawszych wzorów.
Kolejna moja uwaga dotyczy połączenia 100% bawełny i poliestru. Czy prasowanie góry sukienki nie narazi falbanek na przypadkowe stopienie? Bawełna wymaga jednak dość wysokiej temperatury prasowania.
Pozdrawiam
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
W amerykańskich fabrykach wychodzą całe kolekcje tkanin, dobrane wzorami, kolorami, dlatego ich zestawienie jest takie efektowne, będę wdzięczna za każdą opinie, pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dokładnie jest tak jak mówi ewaaa. Bardzo regularnie śledzę produkty polskich firm, ale nigdzie nie widziałam takiej gamy wzorów i kolorów jak w fabryce Michaela Millera czy Roberta Kaufmana. Piękne wzornictwo, świetna jakość i trwałość, no i wysoka cena. Ale coś za coś. Do tego są wypuszczane kolekcje extra, np. z okazji Świąt i można stworzyć coś wyjątkowego. No i tasiemki, guziki!! Wystarczy mieć wyobraźnię i talent :) Na mnie na razie niestety czekają tylko gatki do zacerowania
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
bardzo ładne sukieneczki, materiały znam ale typowo patchworkowo co nie zmienia faktu że uwielbiam kaufmana millera mode i cała resztę co do ceny to uważam, że co dla jednych jest drogie dla innych jest tanie...w tym wypadku i tak podaż i popyt wszystko zweryfikują
życzę powodzenia i czekam na inne projekty :)
________________________________________________________

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.