Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Moja przygoda z krawiectwem dopiero sie rozpoczyna - różnego rodzaju dziwnymi przeróbkami i tworzeniem dodatków aczkolwiek na pewno się rozkręcę :)
Moje klimaty? Głównie retro, lata 50 i 60 (ha, pewnie dlatego ze najprościej jest uszyć spódnicę stylizowaną na ten okres). A tak poważnie zakochana jestem w ciuchach z tamtego okresu, nie wyobrażam sobie nosić się inaczej ;)

Mój blog [email protected] dopiero się rozkręca, znajdziecie tam póki co instrukcje wykonania najprostszych rzeczy. Na pewno z czasem podszkolę swoje krawieckie umiejętności chociaż widząc projekty niektórych zauważam ze jestem hoho daleko w tyle !

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Witamy na naszym krawieckim forum,
Widzę, że mamy podobne podejście do rzeczywistości - ja też kocham swoją mamę (która niestety nie żyje), uwielbiam chleb ze smalcem , kocham szycie , a dodatkowo uwielbiam wiewiórki z waszawskich Łazienek.
Ja też twierdzę, że moda z lat 50 i 60-ych jest nie do powtórzenia, była taka piękna i kobieca, wielka szkoda , że nie wraca. Dla mnie uszycie spódnicy z lat 60-ych na usztywnionej haleczce to jest przeżycie, takiej do tańca rock-and-roll.
Pokazuj swoje uszycia, zachęcamy.....
Avatar użytkownika
Administrator
Witaj!
Lata 50 i60 to nie do końca moja klimaty ale uważam, że kobiety w z tamtego okresu wyglądały przepięknie :)
Napewno polubisz się z Marchewkową, która nam tu prezentuje swoje prace.
Witaj! Dodatki robisz bardzo fajnie :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuje Wam bardzo ;) Wasze słowa zmotywowały mnie do działania, tak więc jak tylko stworzę coś nowego dam znać :] Wiem że na razie prezentuję tylko dodatki, a na forum sami spece od szycia - widze tu sporo fajnych pomysłów i przydatnych rad które na pewno wykorzystam ;)
Rozumiem że oprócz Marchewkowej nie znajdę nikogo tutaj w klimacie retro?

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.