Wersja do druku

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam.Pierwsze uszytki będą po ŚwiętachTeraz gorączka przedświąteczna-sprzątanie,zakupy.
Pozdrawiam wszystkich
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja również kupiłam maszynę od pana Pawła. Przyznam, że trochę sceptycznie podchodziłam do transakcji przez forum, ale jestem bardzo zadowolona. Dostałam nowiutkiego Merylocka z 6 stopkami dodatkowymi, pachnącego fabryką. I co ważne w atrakcyjnej cenie.:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuje również, pozdrawiam i miłego szycia
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Dołączyłam do grona klientek Pavla. Do grona zadowolonych klientek - bo chyba innych nie ma? :) Kupiłam u niego Merrylocka 689, jeszcze nie wypróbowany, ale już jest! Transakcja była błyskawiczna... :)

Dziękuję, Pavel!

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Świeżynek
Jestem szczęśliwym, nowym posiadaczem Merrylock'a, zakupionego u użytkownika Pavel :)
Szybko, bardzo dobry kontakt telefoniczny, zero problemów. Maszyna sprawuje się super i jako świeżak w szyciu, polecam :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Jestem tu nowa. Szyć zaczęłam duuużo lat temu, przez ostatnie kilka miałam przerwę, a teraz chcę do tego wrócić i zamarzył mi się overlok. Model wybrałam dość szybko, głównie dzięki Waszemu forum i zaprzyjaźnionym z Wami blogom. No i chciałam go kupić właśnie u Pavla, bo wszyscy zgodnie twierdzicie że cena jest najkorzystniejsza :)

Mogę prosić o podpowiedź jak znaleźć Pavla (link, telefon na priv...)?

Wysłałam już prywatną wiadomość ale widzę, że tu (chyba)nie ma powiadamiania o prywatnych wiadomościach, więc nie daj Boże Pavel nie będzie miał czasu zajrzeć na forum parę dni... a ja bym chciała dokonać zakupu jeszcze przed majówką...

Pozdrawiam serdecznie
Ola
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Powiadomienia można sobie ustawić indywidualnie, jeśli obserwujesz jakiś wątek. Jeżeli ma to zdefiniowane - na pewno zauważy odwiedziny. :)
Przejrzyj jego wątki i w którymś tam podawał swój numer telefonu.
To dotyczyło - o ile pamiętam - Merrylocka.
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Też jestem po zakupie Merrylocka u Pavla. Polecam pod wględem cenowym, szybka przesyłka miła współpraca i maszynka godna polecenia :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam.
Dołączam do grona zadowolonych klientek :zakupy::DPavla.
Jestem zadowolona podwójnie:):), ponieważ kupiłam u Niego dwie maszyny. W styczniu przyjechał do mnie Merrylock 689, a w maju wzbogaciłam się o Elnę 540 experience /wybraną po dłuuuugich poszukiwaniach i dylematach, czy w ogóle... itd/. Obie maszyny dostarczone w idealnym stanie, starannie zapakowane, ze wszystkimi dodatkami przypisanymi przez producenta. Cena ,jak sami wiecie, przyjazna klientowi i rozsądna w porównaniu do ogólnorynkowej. Kontakt z Pavlem bardzo miły:tak:, transakcja sprawna:okok: i oby "tak było zawsze i wszędzie":prosi:.
Dzięki, Pavel:papa2:
Pęt-Elka
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dołączam do szczęśliwych posiadaczy m689. Troche trwało zanim sie nauczyłam obsługi ale warto było. Transakcja super, maszyna super, tylko szyć.

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.