Wersja do druku

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
witam też nabyłam tę maszynę u Pana Pavla w prawdzie mieliśmy trudności komunikacyjne ... wakacje ale jak już się udało to w dwa dni była ... teraz merrylock czeka aż przekonam sie,ze naprawdę potrzebuję go nawlec ;)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Czy wiecie jak się najlepiej skontaktować z panem Pavlem?
Wysłałam wiadomość z forum, ale już miesiąc minął i cisza...
Gdzie mogłabym znaleźć inne namiary na pana Pavla niż tylko wysłanie wiadomości do użytkownika z forum?
Z góry serdecznie dziękuję :-)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Avatar użytkownika
Świeżynek
Fides - serdecznie dziękuję!
Gdyby ktoś posiadał adres do strony internetowej pana Pavla to oczywiście niech poda :-)
Ale mam nadzieję, że podane numery tel. to strzał w dziesiątkę!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Podpisuję się pod powyższą prośbą, bo z pomocą pana Pavla chciałabym dołączyć do zadowolonych użytkowniczek m689.
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Całkiem niedawno Pavel pisał, że ma problemy z Ojcem w podeszłym wieku.
Bądźcie cierpliwe! To solidny człowiek i na pewno się odezwie! :)
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Całkiem niedawno Pavel pisał, że ma problemy z Ojcem w podeszłym wieku.
Bądźcie cierpliwe! To solidny człowiek i na pewno się odezwie! :)
Dzieki Zibi.
Jestem jestem troche mniej aktywny ale nadal w branzy piszcie co potrzebujecie napweno kazdemu pomogę i doradze no i zapraszam do zakupow
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję Zibiaszowi za informację i Pavlowi za "znak życia" - już wysłałam wiadomość na priv w sprawie zakupu maszyny. Mam nadzieję, że już niebawem będę mogła pochwalić się na forum nowymi uszytkami.
Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Tadaaam! Nie minęły dwa tygodnie, a Merrylock 689 od pana Pavla, kupiony w bardzo dobrej cenie, już stoi na stoliku i czeka, aż przeczytam instrukcję od deski do deski i znajdę odwagę, by go właczyć.
Raz jeszcze, tym razem publicznie i na forum, przekazuję serdeczne podziękowania i gorąco polecam zakupy u pana Pavla :)
Avatar użytkownika
Administrator
I takie wiadomości to my tutaj lubimy :] powodzenia w uruchamianiu tego kombajnu ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.