Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Można tam uszyć z materiałów, które mają, kupić same materiały - niekoniecznie, a nawet jeśli tak, to będzie drogo, bo i usługi u nich ciut droższe niż w innych zakładach krawieckich. Chadzałam tam przerabiać ciuchy, zanim kupiłam maszynę, i widziałam ze trzy półki z tkaninami na krzyż, głównie kostiumowymi.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Co robi turystka w Krakowie? Leci na św. Filipa do sklepów z tkaninami ( no nie specjalnie tam gnałam, miałam po drodze). Byłam pod nr 7. Duży wybór i wspaniała obsługa. Byłam też pod 13, może troszkę mniej materiałów ale obsługa również bardzo pomocna.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ceny? :) Opłaca się?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja nie mam porównania np z hurtowniami, więc trudno powiedzieć.W sklepie pod nr 7 kupiłam żorżetę po 29 za metr. Na ceny innych tkanin nie patrzyłam.Bałam się zbliżać, bo wszystko bym chciała kupić:D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Meg_Sonata na miarę napisał w dniu 2014-08-17 16:20:26:
Można tam uszyć z materiałów, które mają, kupić same materiały - niekoniecznie, a nawet jeśli tak, to będzie drogo, bo i usługi u nich ciut droższe niż w innych zakładach krawieckich.
Byłam tam i rzeczywiście tylko kilka belek (niepełnych) tkanin np. kremowa chanelka w cenie 110 zł


A ostatnio odwiedziłam jeszcze ulicę Krakowską:
KAKADU- sporo jedwabnych tkanin, sporo dzianin i na prawdę dużo kolorów podszewek

Sklep, który był koło przystanku tramwajowej przy Miodowej (taki wąski malutki) przeniesiony jest na Dietla 40. Większy i w środku jasno. Ceny różne, gipiury powyżej 100 zł, lepsze kolonki też. Koronka elastyczna ok. 30 zł. Żorżety jakoś drogo były

Zwierzyniecka - LEN - fajne wzory lnu z lawendą (nie takie staroświeckie) i ładne silki - ok. 35 zł.


Z czymś nowym w Krakowie się spotkałyście?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Bylam w Kakadu na Skalecznej, ale sklep sie przeniosl teraz dalej na Krakowska 35 i jest dosyc duzy. Oferta fajna, duzo modnych tkanin ale i standardow. Niestety nie ma nic na firany ani dla dzieci, ale ja wyszlam z pelna siatka super tkanin dla siebie.

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.