Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Drogie Panie i Panowie szycie dla osób puszystych jest dla naszej pracowni dużą inspiracją,cieszymy się bardzo kiedy mamy zlecenia w większych rozmiarach.Dla nas nagrodą jest uśmiech na twarzach naszych klientek,zapraszam na facebook,,studio krawieckie,,ewa"

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
ta suknia w rozmiarze 52 suknia dla pań puszystych
Załączniki
Avatar użytkownika
Administrator
Rudzielcu myślę ze powinnaś zerknąć do wątku Melanii bo ona też sporo szyje dla puszystych :) Ta turkusowa sukienka jest przeurocza :)

KLIK
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Granatowa i ta w załączniku są boskie. :)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Turkusowa sukienka śliczna :) Granatowa też, tylko większe rozmiary stanowczo lepiej na modelkach się prezentują...w końcu nie na "wieszaki" są szyte ;)

--- Ostatnio edytowane 2013-05-02 19:52:42 przez Bellinda ---
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Pewnie,ze piękne!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Drogie forumowiczki dziękuję za dobre słowa,wszystkie nasze kreacje stworzone są z myślą o osobie ,która będzie się w niej prezentować,to czysta przyjemność
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Chciałem skomentować szycie dla pań puszystych. Zawsze z dużą przyjemnością szyję sukienki dla pań Size-plus.
Prezentują się zawsze cudownie. Dla przykładu suknia ślubna, jaką kiedyś szyłem, czyż nie jest piękna ?????
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Cudna ta sukienka z załącznika! Świetny pomysł (i wykonanie, a jakże :)) z tymi kwiatami, chociaż troszkę brakuje jakiegoś kontrastu, ale to kwestia dodatków, bo właścicielka z pewnością nie paradowała wyłącznie w niej... ;)

Suknia ślubna wygląda przepięknie, Wojtku, masz rację :)
________________________________________________________
Mój blog: Yeshka Gone Wild

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.