Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Większość tych rzeczy można dostać w każdej większej pasmanterii. Do "niezbędnika" dodałabym różnych szerokości gumy i gumki, taśmy flizelinowe i flizelinę (zawsze o tym zapominam robiąc zakupy). Ponieważ w moim repertuarze są spodnie dresowe to mam też sporo sznurków i plastikowych "końcówek".
Wykroje robię na kalce kreślarskiej (M z pracy mi przynosi), którą można kupić w papierniczym. Czasem z braku kalki korzystam z szarego papieru...no ale jestem szczęśliwą posiadaczką ławy ze szklanym blatem :)
A co do miejsca...hmmm...ostatnio kolega stolarz zrobił nam szafę...wysoką na 2,5m i szeroką na 0,9m...i to jest tylko moja szafa ;) Wszystkie półki i przegrody są pod wymiary mojego sprzętu (deski do prasowania, żelazka, maszyny itp)...choć jakby się dobrze rozejrzeć to w kilku szufladach w sypialni trochę tkanin się znajdzie ;)Na razie kroję i szyję na stole w jadalni...ale planuję troszkę "odchudzić" siłownię męża i też urządzić się na poddaszu ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
MaxTech napisał:
Do tego szpilki, miarę krawiecką, długą linijkę /50 cm/, ekierkę 45-45-90 stopni, obcinaczki do nici, mydełko do pisania na tkaninach - a jeszcze lepiej pisak zmywany wodą, półpergamin do kopiowania wykrojów, osobne nożyczki do papieru, igły do szycia ręcznego, igły maszynowe - standardowe, do jeansu, do dzianin i podwójną do dzianin...

Ania
A macie jakieś namiary na dobry sklep, internetowy albo we wroławiu gdzie można wszystko dostać w sensownej cenie?
Ja zaopatruję się w Polimex`ie, ale nie wiem czy w Twojej okolicy jest.
________________________________________________________

3 strony: < 1 2 3

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.