Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3 >

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Albo pawlacze... Duże pawlacze... :D

Ania
ciekawe co na to mąż, jak go uświadomie ;-)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Lotko - z czasem przyda ci się osobny pokój na cały majdan związany z szyciem... Ale to z czasem... :D

Ania
Haha to wcale nie żart, lepiej od razu przyszykować się psychicznie na taką ewentualność :D
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Lotko - z czasem przyda ci się osobny pokój na cały majdan związany z szyciem... Ale to z czasem... :D

Ania
Haha to wcale nie żart, lepiej od razu przyszykować się psychicznie na taką ewentualność :D
Czyli pewnie u mnie będę szukać innych rozwiązań. Stół do szycia mam w kuchni, może się uda dokupić jakąś szafkę i upchnąć w pokoju. Jak się mieszka w bloku, to zaszaleć z przestrzenią za bardzo nie mogę :-)


edit - podliczylam co jeszcze musze kupic no i wyszlo mi ok 150zł mam doliczyc do ceny maszyny... :(

--- Ostatnio edytowane 2013-05-03 17:22:29 przez Lotka ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Lotko - z czasem przyda ci się osobny pokój na cały majdan związany z szyciem... Ale to z czasem... :D

Ania
Haha to wcale nie żart, lepiej od razu przyszykować się psychicznie na taką ewentualność :D
chyba aż pokażę tego posta mojemu, bo wciąż nie chce mi wierzyć, że kiedyś będę potrzebowała osobnego pokoju na moje robótki ręczne ^^ już mi się włóczki w szafie nie mieszczą, a co to będzie jak się z szyciem rozkręcę to sama nie wiem, bo już wykorzystuje miejsce na szafach na trzymanie różnych rzeczy ^^ a samą maszynę chowam pod biurkiem, gdy chcę coś robić na komputerze :)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Włóczki i materiały to już w ogóle wybuchowy skład... :D Nie do opanowania i ograniczenia. W żadnym stopniu.

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dlatego właśnie staram się kupować tylko te materiały, które potrzebuję do konkretnego projektu, więc jeszcze pod nimi nie ginę :) ale jakbym miała nieograniczony budżet, to wolę nie myśleć, coby się działo :D pewnie piwnica stałaby się moją pracownią jako duże i w miarę niezagospodarowane miejsce :rotfl:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja swoje "szmaty" (jak to mój mówi) mam schowane w części narożnej kanapy w pokoju. Maszyny są w szafie. Graty dodatkowe gdzieś po kątach i wiem, że gdyby tylko mógł, dobudowałby mi osobny pokój żebym tylko zabrała to wszystko z jego pola widzenia :)
A tak poza tym, to mówi, że wreszcie mam normalne hobby i nie ma nic przeciwko :) I czeka na koszulę :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Oj mój to chce zakładać grupę wsparcia dla poszkodowanych partnerów / mężów innych kobiet szyjących :D Nie dziwię mu się :p
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
impressivoooooooooo
nie moj,a ja bym chciala koszule dla mojego,wreszcie bym mu cosik uszyla
to ja Cie prosze pomysl o tym-moze jakis wykroj by sie wyczarowal, cioooooooooo ???
bo ten moj ma klopot z nimi -jest wysoki i szczuplutki
dziekowac :)

--- Ostatnio edytowane 2013-05-04 09:56:25 przez roksanitka ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
impressivoooooooooo
nie moj,a ja bym chciala koszule dla mojego,wreszcie bym mu cosik uszyla
to ja Cie prosze pomysl o tym-moze jakis wykroj by sie wyczarowal, cioooooooooo ???
bo ten moj ma klopot z nimi -jest wysoki i szczuplutki
dziekowac :)

--- Ostatnio edytowane 2013-05-04 09:56:25 przez roksanitka ---
Koszula będzie. Tylko muszę skończyć swoją sukienkę, bo mam wkrótce ważną imprezę.
Mój też niewymiarowy, ale w drugą stronę - niski i barczysty :D
Uważam, że za ten ogrom cierpliwości z ich strony też im się coś należy. Będzie, będzie...

Przepraszam za offtop :milczek:
________________________________________________________

3 strony: < 1 2 3 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.