Wersja do druku

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Już chwaliłam się swoimi pracami w kąciku powitalnym ale oto kolejne zdjęcia.. Ogólnie jesteśmy zwierzoluby i kochamy wszystkie czworonogi :)






--- Ostatnio edytowane 2014-04-02 00:31:06 przez Haffija ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kupiłam moim kotkom smycze. Niestety były tak skonstruowane, że przesuwały się i "wpijały pod paszkami" a do tego sztywne jak tak zwany koci ogon:):tak:
Widzę, że twoje są inaczej skonstruowane i stosunkowo miękkie. Bardzo ładne i estetyczne.:okok::okok:
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Tak to prawda, kociaki są bardziej wrażliwe dlatego szelki i obroże dla nich szyjemy z zupełnie innej taśmy niż dla psiaków. Bardziej miękkiej :)
Avatar użytkownika
Administrator
Tak, piękne, estetyczne, kolorowe - zupełnie inne niż te dostępne w marketach :) Az miło popatrzeć :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Jakie piękne to wszystko co tworzysz!!!:oklasky::oklasky::oklasky:
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
świetne są te akcesoria :) pięknie je szyjesz. szczegóły i małe elementy idealnie zrobione :) mam do wyprowadzania psa, kota i królika. też kupiłam nie raz niepraktyczne rzeczy, ale widzę że Twoje są wręcz idealnie skonstruowane.
kiedyś jak założyłam kotu niewygodne szelki, to jak go postawiłam, tak padł sztywny na trawę i się nie ruszał :) rodzina miała śmiechu co nie miara, ale więcej już mu ich nie założyłam...
królik wszystko przegryza i nie można oka z niego spuścić.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
moje koty w takich szelkach chodzą do tyłu :D w tych myślę że może byłoby lepiej :)
________________________________________________________
http://envyandcharm.blogspot.com/ - moje podrygi prawie na poważnie

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.