Wersja do druku

25 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Drodzy Forumowicze!

Jak z pewnością zauważyliście, od pewnego czasu zarejestrowały się nowe osoby, które w dość specyficzny sposób „udzielają się” na forum. Jak wiecie aby czytać forum nie trzeba się rejestrować – jest otwarte dla każdego. Ale aby wymieniać poglądy i móc swobodnie pisać – trzeba się już zarejestrować. Ostatnimi czasy zauważyłam (i Wy zapewne też), że na forum pojawili się spamerzy, którzy teoretycznie włączając się do prowadzonych dyskusji - „przy okazji” robią sobie darmową reklamę swoich przedsiębiorstw czy sklepów.
Moim zdaniem włączenie się do dyskusji polega na czynnym braniu w niej udziału, na wymianie spostrzeżeń i doświadczeń. Jeśli ktoś NOWY, który ma na swoim koncie 4 posty i każdy post to jedno, góra dwa słowa (tak, tak – są tacy!) to ta osoba jest dla mnie zwykłym spamerem, który w ten sposób, poprzez link w swoim podpisie, robi sobie darmową reklamę. Zaśmiecanie forum wypowiedziami typu: „czemu”, „ładne zdjęcie w avku” czy „super” gdy już toczy się dyskusja - nie wnosi nic merytorycznego i jest najprostszym sposobem na zwiększenie pozycjonowania swojej prywatnej strony w internecie.

BIADA!
Jako Administrator tego forum będę tępić tego typu zachowanie. Ba! Już to robię. Najprostszym sposobem jest wejście w profil danej osoby i usunięcie wszystkich jej wpisów a następnie wyłączenie profilu. Mogę też usunąć link z podpisu lub dowolnie zmieniać jego treść.

PROSZĘ zatem Was, czynnych forumowiczów, którzy jesteście tutaj dla pasji szycia i tworzenia – jeśli zauważycie taką osobę to śmiało zgłaszajcie ją do mnie. Wystarczy szybki priv z podaniem nazwy użytkownika bądź linkiem z wypowiedzią, a ja już zajmę się resztą i z przyjemnością oczyszczę forum.

NIE mam nic przeciwko aby osoby, które faktycznie uczestniczą w życiu forum (także te nowe) poprzez wymianę zdań, miały w podpisach linki do swoich blogów, sklepików czy prywatnych stron. Nie mam nic przeciwko, jeśli sprzedają coś na GIEŁDZIE KRAWIECKIEJ - od tego ona jest.
Jak już wspomniałam wcześniej – będę tępić tylko spamerów, hejterów itp. twory internetowe, które wybitnie działają mi na nerwy. Forum ma być nie tylko czytelne ale i przyjazne, dlatego liczę na Waszą nieocenioną pomoc Drodzy Forumowicze :)

Pozdrawiam!
Susanna

--- Ostatnio edytowane 2013-05-22 13:19:25 przez Susanna ---
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Brawo! Doceniam!

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
:oklasky:
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Tak jest! Też ich nie znoszę!
Łomot, w dyby i do lochu!
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Popieram :oklasky:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Oj tępić, tępić! Jak mnie takie coś wkurza...
Szkoda, że nie ma jakiegoś szybkiego przycisku do zgłaszania spamu, bo coś czuję, że niedługo będziesz miała zawaloną skrzynkę ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja także popieram. Faktycznie przewinął mi się gdzieś jakiś dziwny wpis ostatnio, co mnie trochę zaskoczyło. Zawsze ceniłam sobie to forum właśnie ze względu na konkretne i wartościowe treści, dlatego tym bardziej cieszy mnie Twoja reakcja.
________________________________________________________
Mój blog: Yeshka Gone Wild
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:oklasky: a już myślałam, że tylko ja jestem przewrażliwiona i widzę dziwne wpisy :rotfl:
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Popieram!
na innym forum sama jestem adminem i nieraz takie posty kasuję i to ludzie są niereformowalni, zakładają nowe nicki i dalej... ehh
:oklasky:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Dziękuję za odzew kochani! Już kilku spamerów zniknęło z forum :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

25 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.