Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zachęciłyście mnie :D w weekend jadę na poszukiwania materiału i będę próbować :zacieszacz:

szycie wciąga ;) mam materiałów już na kilka następnych sukienek i ciągle wymyślam nowe :zawstydzony:
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/
Avatar użytkownika
Administrator
Aaaa wiesz co są takie podszewki lekko elastyczne - trochę droższe niż typowe podszewki ale fajne i się naciągają :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Aaaa wiesz co są takie podszewki lekko elastyczne - trochę droższe niż typowe podszewki ale fajne i się naciągają :)
faktycznie :D dzięki :) większy problem będzie pewnie ze znalezieniem ładnej koronki, bo większość jakaś taka trochę tandetna jest :/ ale... szukajcie a znajdziecie :D
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
sa ladne ale drooooooogie
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
sa ladne ale drooooooogie
sukienka kosztuje 190 zł, więc chyba dostanę materiały taniej :D przynajmniej mam taką nadzieję...
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Pierwsza i najważniejsza rzecz - to cechy wykroju, z którego będziesz korzystać.

Jeśli będzie on opracowany na tkaninę nierozciągliwą - to i podszewkę, i wierzch możesz uszyć z nierozciągliwych materiałów. Powiedziałabym wręcz, że męczenie się z elastycznymi byłoby zupełnie niepotrzebna. Gdybyś kupiła koronkę elastyczną - to takim przypadku podszewka może być nieelastyczna.

Jeśli natomiast wykrój będzie wymagał użycia materiałów elastycznych - to nie ma co, musisz z takich szyć i spód, i wierzch.

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.