Wersja do druku

Avatar użytkownika
Administrator
Kochani Forumowicze!
Alto przesłała do mnie e-maila z prośbą o rozpowszechnienie.
Liczę, że znajdą się tutaj na forum osoby, które zechcą wspomóc finansowo kosztowną operację serduszka małego Dawida. Najgorsze jest to, że 100000,00 tyś zł trzeba zebrać do 28 czerwca tego roku :( To bardzo niewiele czasu a rodzice uzbierali dopiero lekko ponad 5000,00 zł. Tak więc liczy się każda złotówka! Proszę... jeśli ktoś może to niech wpłaci jakąkolwiek kwotę i niech przekaże info o akcji dalej.


Z góry dziękuję!
Susanna

KLIK

--- Ostatnio edytowane 2013-06-04 19:48:44 przez Susanna ---
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Moi drodzy!
Susanna ma rację - jest za mało czasu na zbiórki, fanty itp.

Pomyślałam jednak, że może znalazłyby się osoby które poświęciłyby swój czas i przekazały swoją wiedzę innym.
Ja niestety nic nie umiem na tyle żeby się tym dzielić i marny ze mnie tłumacz.
Wiem, że są wśród Was ludzie zdolni i gdyby ktoś zechciał jakoś pomóc to byłoby cudownie.

Do czego zmierzam... może udałoby się zorganizować jakiś kurs robienia biżuterii? Czy cokolwiek w tym kierunku. Pieniądze z tego poszłyby jedynie na pokrycie materiałów potrzebnych do wykonania, a reszta na Serce Dawidka. (można byłoby ewentualnie próbować szukać sponsorów którzy np podarowaliby potrzebne materiały).

Mamy jakichś chętnych?

--- Ostatnio edytowane 2013-06-08 18:46:31 przez Alto ---
________________________________________________________

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.