Wersja do druku

Avatar użytkownika
Administrator
Kochani szybkie pytanie: czy warto zainteresować się używanym overlockiem marki Privileg? Przyznam, że nic o tej marce nie wiem ale opis aukcji jest bardzo zachęcający. Może ktoś miał doświadczenie z tą maszyna lub chociaż słyszał conieco?

Wiecie że chciałabym spełnić swoje marzenie i kupić overlocka. To nie musi być maszyna nowa - byleby była sprawna i dobrze szyła. Potrzebuję go póki co tylko na własne potrzeby (które nie są aż tak wygórowane).

Zerknijcie proszę w aukcje i wyraźcie swoją opinię -> KLIK
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Owerlok Husqvarna 901polecam Ci ten owerlok!!!Na takim szyję w pracy i jest niezastąpiony!!!!W domu mam znacznie lepszy model(5 nitkowy)i jestem z niego niezadowolona!!!A ten o którym piszesz to nie znam tej firmy nie wiadomo co to jest!!!Ryzyko duże!Ładnie zawsze są opisane produkty na allegro,a mogą rozczarować.....Nie kupuj w ciemno takiego sprzętu,bo na użytek domowy,ale też powinien Ci służyć!!!!Lepiej dać trochę więcej a być zadowolonym no i mieć ten sprzęt na gwarancji!!!!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Właśnie o takim modelu pisałam
Załączniki
Avatar użytkownika
Administrator
Trinny drogi ten Twój overlock :( Nie na moja kieszeń :(Ale wierzę, że ejst super, jak to Husqvarna :) Z tamtego zrezygnowałam, w tej chwili jestem raczej zdecydowana na overelock Toyoty SL 3335, jutro jedziemy z mężem do sklepu zobaczyć co to. Poczytałam opinie i są bardzo OK.

KLIK
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
ten wygląda dużo lepiej!!!no i Toyota to też dobra firma!!!Ale cena też nie taka mała z tego co wiem szefowa płaciła za niego 1100a teraz nie wiem jaka jest cena!!!Z niecierpliwością czekam kiedy wstawisz zdjęcie swojego nowego PRZYJACIELA!!!!Już się cieszę razem z Tobą!!!!
Avatar użytkownika
Administrator
Trinny nie kraczę bo wiesz różnie to może na miejscu w sklepie wyglądać... poza tym sprzęt drożeje. Już zdrożał a po Nowym Roku znów zapowiadają wzrost ceny RTV i AGD :/ Co to się działo przed Świętami, tłumy w sklepach typu Avans itp.
W tej chwili cena tego overlocka wynosi gdzieś między 1200 a 1300 zł.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Administrator
Temat zamykam, już nieaktualny :) Kupiłam Overlocka Toyoty i jestem szczęśliwa!!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Wątek jest zablokowany.