Wersja do druku

23 strony: « < 17 18 19 20 21 22 23 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dawno nic nie pokazywałam, a duuuuużo się u mnie działo. W końcu odważyłam się wziąć za trudny dla mnie temat, jakim są sukienki ślubne. Chyba to bardzo lubię i chyba póki co mi to wychodzi ;)
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pięknie! Wcale się nie dziwie że chcesz szyć ślubne sukienki, ta wyszła Ci ślicznie a panna młoda pięknie w niej wygląda:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pięknie! Wcale się nie dziwie że chcesz szyć ślubne sukienki, ta wyszła Ci ślicznie a panna młoda pięknie w niej wygląda:)
Dziękuję :)
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/
Avatar użytkownika
Administrator
Oj Matrioszko jesteś taka mistrzyni jak moja Trinny :) Szyjesz cudownie, czysto, pomysłowo i z gustem. Suknia ślubna w moim stylu. PRZEPIĘKNA i szalenie elegancko. Cudowności!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Matrioszko, Przejrzałam Ten wątek od początku, czy zaczęłaś szyć dopiero trzy lata temu? Przepiękna ta suknia ślubna.Widać wielki talent
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję, Sus :) Do mistrzostwa mi jeszcze baaaaaaaaardzo daleko, ale staram się :D

Matrioszko, Przejrzałam Ten wątek od początku, czy zaczęłaś szyć dopiero trzy lata temu? Przepiękna ta suknia ślubna.Widać wielki talent



Dziękuję :)Na to wygląda, że jakieś trzy lata temu :) Ale przez te trzy lata zrobiłam chyba ogromny krok, choć ogrom jeszcze przede mną. Cały czas się uczę i szyję, szyję, szyję.
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Piękna sukienka. Bardzo subtelna, skromna i elegancka. Coś w moim guście..☺
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Brawo Matrioszko!!!
Avatar użytkownika
Administrator
Dziękuję :)Na to wygląda, że jakieś trzy lata temu :) Ale przez te trzy lata zrobiłam chyba ogromny krok, choć ogrom jeszcze przede mną. Cały czas się uczę i szyję, szyję, szyję.
Praktyka czyni mistrza. Chcesz dobrze szyć - musisz szyć i tyle :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję bardzo :)

Sus, no dokładnie :) Do tego od lutego uczę się konstrukcji i cały czas się cieszę, jak dziecko, kiedy odrywam nowe możliwości :)
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/

23 strony: « < 17 18 19 20 21 22 23 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.