Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Słodkie sukienusie,też szyłam moim córciom jak były małe.:D:D:DBardzo to lubiłam.:)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Bardzo dziękuję za miłe słowa uznania. Jestem zadowolona że podobają się Wam moje prace. Tak rzeczywiście to super zajęcie tworzyć takie piękne małe rzeczy. Anaaa pytała z czego korzystam więc piszę że podstawa moich wykroi są modele z burdy a w szczególności te stare z roku 2002 które wychodziły wyłącznie dla dzieci. Do tej trzecie sukienki wykorzystałam model z sukienki drugiej i zmodyfikowałam go sama. Bardzo mi się spodobała taka sukienka na wystawie sklepowej i postanowiłam ją uszyć tylko na wystawie była z materiału jak sukienka druga a pasek i wykończenie dołu miała popielate. Niestety nie chciałam powielać już materiału więc zrobiłam ją w/g własnego wizerunku. Mojej córci ona najbardziej przypadła do gustu bo całe święta w niej przechodziła
Avatar użytkownika
Świeżynek
A propos burdy dla dzieci, w jakich rozmiarach są te wykroje?
________________________________________________________
Przeszyj to sam ~
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
zaczynają się od 62 rozmiaru w górę :angel::angel::angel:
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Brzewa fajnie, że założyłaś swój wątek. Na pewno będę tu częstym gościem :)
Wszystkie ubranka są ładne i starannie wykonane. Najbardziej podobają mi się sukienki.
Ja mam taki problem z szyciem dla mojej córki, że w Burdzie dla dzieci i z 2009 i 2010 wykroje są raczej dla większych dzieci. Moja nosi teraz rozmiar 74/80 i ciężko mi jest coś znaleźć np taką prostą elegancką sukienkę. Też uszyłam na Święta sukienkę, ale sama robiłam wykrój i przez to miałam sporo problemów.
Sprawdzałam na allegro i też nie ma takich starych burd dla dzieci jak masz Ty.
Życzę powodzenia w dalszym szyciu i mam nadzieję na następne dzieła:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mnie też się wszystko bardzo podoba :) dla dziewczynek to zawsze można coś fikuśnego wysmyczyć .
I bardzo podoba mi sie model 2 dla Ciebie .Lubię takie sukienki one zawsze wyglądają świetnie .
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.