Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Witam Chciałam się pochwalić swoimi dziełami jakie udało mi się uszyc dla mojej córeczki. Proszę o oceny i uwagi.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Załączniki
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
A takie sukienki uszyła dla siebie

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jak Ci dobrze, Brzewo, i Joli też, i innym, co macie córeczki:angel: - że możecie sobie poszyć spódniczki, sukienki, a nie tylko spodenki, jak ja dla moich chłopaków ;) ...
jestem zachwycona dziełamiB-), a w szczególności sukieneczką w szaro-różową kratę - przesłodka, aż mi się chce taką uszyć...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
bardzo mi się podobają :) Cudowne. A Twojej czarnej mało widać. Ale ta druga ładna :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
witam Brzewo najbardziej podoba mi sie tzrecia sukieneczka a bardzo podobną jak twoja druga sukieneczka szyłam przed świetami dla mojej córeczki. Powiedz z jakich form korzystasz, czy moze sama je robisz na podstawie jakiejś książki?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
witam Brzewo najbardziej podoba mi sie tzrecia sukieneczka a bardzo podobną jak twoja druga sukieneczka szyłam przed świetami dla mojej córeczki. Powiedz z jakich form korzystasz, czy moze sama je robisz na podstawie jakiejś książki?
Avatar użytkownika
Administrator
Alez pięknie szyjesz! Mnie najbardziej podoba się sukieneczka w kratę z kokardą. Ale inne Twoje dzieła sa równie urocze, widać ze wkładasz w nie wiele serca :) Mała czarna fajna choc faktycznie słabo ja widać a ta w kratę - super! Bardzo dopracowana pod względem szczegółów.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
witaj brzewo ! dla mnia najladniesze twoje wykonanie , to ta słodka w kropeczki bluzeczka. Przez ciebie, przynajmniej podobną, uszyję swojej 1,5 rocznej córciuli. Ślicznie szyjesz i widać ,że jesteś bardzo dokładna.
Avatar użytkownika
Świeżynek
BRZEWO! PIĘKNIE POSZYŁAŚ wszystko takie ładne i kolorystycznie dobran córcia pewnie ZADOWOLONA:):):):)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Bardzo ładnie szyjesz brzewo!!!!Sukienki bardzo mi się podobają-wszystkie!!!

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.