Wersja do druku

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Bardzo Proszę o pomoc dla Nadii Sienkiewicz .
Jest możliwość przekazania 1% podatku dla Nadii,zainteresowanych proszę o kontakt.
Liczy się każda złotówka.
...dla Nas to tak niewiele a dla Nadii to szansa na normalne ZDROWE życie!
Jeśli możecie przekażcie informację przyjaciołom,rodzinie,znajomym w
pracy.
Z góry dziękuję za dobre serce i za pomoc!


Mam nadzieje Madziu że mi wybaczysz że atakuje forum takim ogłoszeniem ale ta akcja jest bardzo ważna dla mnie.. a ja nie potrafię patrzeć bezmyślnie na cierpienie.. jak to możliwe przekażcie to dalej.. może razem pomożemy..
Pozdrawiam,
Iza
________________________________________________________
http://szycieisabell.blogspot.com/

Zapraszam do odwiedzin :)
Wiadomość skomentowana przez Susanna :
Ten wątek został przeniesiony z kategorii POGADUCHY PRZY KAWIE.
Avatar użytkownika
Administrator
Isabello a możesz podać jakiś link do strony Nadii? Rodzice dziecka zapewne taką stronę założyli. Chodzi mi o opis na co cierpi Nadia, jakieś nr konta. Być może poza 1 % podatku ktoś jeszcze zechce w inny sposób wspomóc Nadię.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Miałem przekazać 1% moich podatków na schronisko dla piesków, ale może trzeba pomóc Nadii. Prosimy o bliższe dane. Trzeba pomóc w miarę mozliwości. Ja pomagam chociaż trochę finansowo Adrianie Nowak ze Śląska, piękna dziewczyna , która ma nowotwór, jest po paru operacjach we Włoszech, może z tego wyjdzie.Robię też wpłaty na hospicja, bo moja mama zmarła właśnie na raka w hospicjum. Trzeba takie instytucje wspierać w miarę możliwości.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Rodzice Nadii nie założyli strony. Posługują się tylko skanem dokumentu jaki otrzymali od fundacji. Ja ten skan wkleiłam w poprzednim poście i niewiem co się z nim stało. Wklejam go więc ponownie. Dodatkowo podaje nazwę fundacji gdzie można przekazać 1% podatku.

Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia
Bank Pekao S.A. I Oddział Wrocław
45 1240 1994 1111 0000 2495 6839
z dopiskiem: Darowizna na cele ochrony zdrowia "Dirce"
Nadia urodziła się jako wcześniak. Zdiagnozowano u niej obustronny niedosłuch czuciowo-nerwowy,dysplazję oskrzelowo-płucną i retinopatię. Nadto wykonano zabieg operacyjny z powodu wykrytego guza okolicy krzyżowej kręgosłupa oraz operację prawej szpotawej stopy. Jej rozwój jest opózniony. Stan zdrowia dziewczynki wymaga kontynuacji leczenia słuchu, specjalistycznej opieki oraz ogólnorozwojowej rehabilitacji.

________________________________________________________
http://szycieisabell.blogspot.com/

Zapraszam do odwiedzin :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Skan dokumentu z fundacji świadczący o chorobie dziewczynki
Załączniki
Avatar użytkownika
Administrator
Ojej biedne maleństwo :( Tyle chorób w takim małym ciałku :(
No kochani nie ma na co czekać, 1% podatku przekazujemy na Nadię ale możemy też wpłacać pieniążki bezpośrednio na konto.

Boże jest tylu ludzi, którzy proszą o pomoc. To straszne. Dzieci, młodzież i dorośli. I każdy potrzebuje a nie każdemu możemy coś dać. Strasznie to przygnębiające :(
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Pomagamy Polakom na Ukrainie w organizacji ślubów oraz rozwiązywaniu kwestii prawnych małżeństwa i legalizacji dokumentów. Skontaktuj się z nami przez stronę https://marriageinukraine.com/pl/


--- Ostatnio edytowane 2021-12-28 14:18:10 przez boguslavras ---

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.