Wersja do druku

71 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Niedługo minie rok od kupienia mojej nowej maszyny. Muszę przyznać, że jej zakup bardzo zmobilizował mnie do szycia. Pozwólcie zatem, że się pochwalę moimi pracami :)

Na początek wzdycham do lata czyli co sobie uszyłam na wakacje 2010:



--- Ostatnio edytowane 2011-01-09 20:24:22 przez Susanna ---

--- Ostatnio edytowane 2015-05-13 09:15:05 przez longredthread ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Świetnie! I jakie ciekawe materiały dobierasz!

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Administrator
Musialam edytować Twój post i powgrywać zdjecia w album - przepraszam ale linki były pomieszane i sama nie mogłam dojść dlaczego nie wyświetlało mi się to duże zdjęcie :)

A co do szycia to pomyślałam to samo co Czeremcha - co za ciekawe materiały i jak fajnie dobrane! Najbardziej podoba mi się ta długa sukienka w drobne kwiatki :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Witam a mnie podoba się ta różowa bluzeczka. Bardzo ładna tak słodko wykończona przy szyi.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pięknie ,kolorowo i letniooooo ...Ostatnia bluzeczka numer jeden u mnie :)
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
I mnie również podoba się ta ostatnia niebieska bluzeczka, a także długie spódnice, takie kolorowe.
Chociaż moja żona swojego czasu zainteresowała się takimi długimi do ziemi spódnicami. Więc ja biedny mąż - "nadworny krawiec" uszyłem jej trzy takie fajne kolorowe spódnice, parę razy je założyła i stwierdziła, że są niewygodne, krępują chodzenie ( a były nieco rozkloszowane) i przestała w nich chodzić. Wiszą sobie w szafie jako chyba zabytek "muzealny". Pomimo, że tyle lat pracuję z kobietami, to nie do końca nieraz mogę kobiety zrozumieć. Mnie osobiście takie długie spódnice bardzo się podobają, oczywiście na lato, kolorowe, zwiewne i takie kobiece.

--- Ostatnio edytowane 2011-01-11 00:41:01 przez Wojtek ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Mi się podobają kolorowe tkaniny, i oczywiście krój ostatniej bluzeczki.

Wojtku, takie długaśne spódnice są ładne, ale rzeczywiście są w praktyce niewygodne. Plączą się między nogami. Moim zdaniem dużo lepszą opcją są omawiane ostatnio wątku o modzie z wybiegów i kreacjach gwiazd rozkloszowane spódnice. Tak wygodne, jak kobiece. : ]
________________________________________________________
Przeszyj to sam ~
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja bardzo lubię długie prawie do ziemi spódnice na lato, zwłaszcza na upały - bo jest w nich chłodniej, słońce po nogach nie pali :p
Jeden warunek musi być spełniony: do uszycia takiej spódnicy muszą być użyte tkaniny naturalne.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja też bardzo lubię długie spódnice i nie zauważyłam żeby mi się plątały między nogami :) No ale zimą nie będę nimi zamiatała błota więc noszę też krótkie - np takie:
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Juz komentowałam na blogu - genialne spódniczki i genialnie szyjesz :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

71 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.