Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Doszłam do etapu, na którym moja firma potrzebuje dodatkowej reklamy.
Na razie chodzi mi po głowie druk ulotek reklamowych, ale nie wiem, czy to nie za mało. Co radzicie?


--- Ostatnio edytowane 2013-07-19 09:15:04 przez Susanna ---
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
???
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zalezy co określasz tym etapem, zazwyczaj ulotki lub foldery drukuje się przy :
- otwieraniu firmy
- powiększaniu lub zmianie działalności
- wprowadzaniu nowego produktu/usług
to tylko przykłady ale jeśli już się zdecydowałaś to radze zorientować się z cenach miejscowych drukarni, dobrze nawiązywać współpracę z miejscowymi firmami bo 1-są na miejscu i mogą dodrukować szybko i nawet dowieźć; 2- oni też sa potencjalnymi Twoimi klientami
Oprócz wyglądu i odpowiednich treści bardzo ważne jest też gdzie umieścić te ulotki....najlepiej w miejscach które swoją działalnością sa w jakiś sposób powiązane z twoją np. jesli szyjesz sukienki to: u fryzjera, kosmetyczki, pasmanterii i tam gdzie klientowi może wpaść pomysł z skorzystania z Twoich usług.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
http://monikamagdalena.blogspot.com/ napisał w dniu 2013-07-19 08:08:24:
Zalezy co określasz tym etapem, zazwyczaj ulotki lub foldery drukuje się przy :
- otwieraniu firmy
- powiększaniu lub zmianie działalności
- wprowadzaniu nowego produktu/usług
to tylko przykłady ale jeśli już się zdecydowałaś to radze zorientować się z cenach miejscowych drukarni, dobrze nawiązywać współpracę z miejscowymi firmami bo 1-są na miejscu i mogą dodrukować szybko i nawet dowieźć; 2- oni też sa potencjalnymi Twoimi klientami
Oprócz wyglądu i odpowiednich treści bardzo ważne jest też gdzie umieścić te ulotki....najlepiej w miejscach które swoją działalnością sa w jakiś sposób powiązane z twoją np. jesli szyjesz sukienki to: u fryzjera, kosmetyczki, pasmanterii i tam gdzie klientowi może wpaść pomysł z skorzystania z Twoich usług.

Lubię to. Wartościowy wpis.
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Moniko, jestem przekonany, że ten wpis to reklama firmy CeWe - stąd były moje pytajniki:), co to tutaj robi?
Ta drukarnia jest dość znana i nie raz u nich podzlecałem różne druki, najczęściej wizytówki, bo w ciągu 2 dni kurier je dostarczał za śmieszną sumę.
Jeśli ktoś ma gotowy projekt i potrzebuje go na szybko - to faktycznie warto z nich skorzystać. Drukują dobrze i tanio.
KONIEC REKLAMY :)
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Administrator
:D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Założę się, że Zibiasz miesiącami, jeśli nie latami planował tą akcję reklamową. Starał się zdobyć nasze zaufanie i pozycję na forum aby w końcu dokonać tego do czego został powołany (z niewielką pomocą kogoś z zewnątrz):p:p Well payed, well played indeed :D:p

--- Ostatnio edytowane 2013-07-19 10:11:50 przez Yeshka ---
________________________________________________________
Mój blog: Yeshka Gone Wild
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
:dokuczacz::dokuczacz::dokuczacz::dokuczacz::dokuczacz::dokuczacz::dokuczacz:
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
A tak bardziej na poważnie - kiedy pracowałem w drukarni wielkoformatowej, to często zgłaszali się klienci właśnie po wizytówki lub ulotki. Myliła ich nazwa "druk cyfrowy". A przecież w takiej drukarni drukuje się wielkie siatki na elewacje, billboardy itp., a nie takie pierdułki.:) Ale zlecenie przyjmowano i następnie podzlecano do druku i kurier za dwa-trzy dni przywoził gotowe druki. Z tym, że w CeWe zrobiło się za drogo i najczęściej drukowaliśmy gdzieś w Gliwicach, tylko nie pamiętam teraz, jak się nazywała ta firma... Coś mi się kołacze po głowie - DW wizytówki, albo jakoś tak...
Ale gdyby ktoś z forum potrzebował wizytówek, to i tak sobie znajdzie pewnie gdzieś koło siebie:)
W Warszawie jest kilka takich miejsc wartych polecenia, ale nie będę ich wymieniał, bo mnie posądzicie o kumoterstwo:jezyk_oko:
Robiło się w tej branży tyle lat, to siłą rzeczy się zna różne miejsca, no nie?:)

--- Ostatnio edytowane 2013-07-19 10:19:29 przez Zibiasz ---
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ulotki to nadal jedna z najlepszych form reklamy, także na zareklamowanie Twojej firmy będzie w sam raz. Na dodatek wcale nie jest to takie drogie. Zobacz chociazby ofertę tej drukarni - druk ulotek Wrocław Mają naprawdę korzystne ceny.

--- Ostatnio edytowane 2015-09-14 11:49:14 przez lolina ---

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.