Wersja do druku

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jakieś pięć lat temu poznałam polską markę Grey Wolf. Nie miała sklepu w Warszawie, tylko w kilku miastach średniej wielkości. Strona internetowa była w powijakach. Era sprzedawania przez firmowe sklepy internetowe miała dopiero nadejść. Wtedy zdałam sobie sprawę, że w Polsce istnieją firmy o zasięgu lokalnym, regionalnym, które produkują towar porównywalny jakościowo i cenowo do towaru z dużych sieciówek, ale nie są (jeszcze) w stanie z nimi konkurować. W mniejszych miastach nie było wtedy dużych galerii handlowych i takie firmy miały szanse na zdobycie części rynku.

Od tamtej pory zwracam uwagę na takie nieduże, polskie firmy odzieżowe. A Wy? Śledzicie rozwój wybranych polskich marek? Których?
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Grey Wolf jest świetny, ma bardzo dobrej jakości ubrania i wspaniałe kolory. Nie wiem jak jest teraz, niestety część firm w miarę ze zwiększeniem sprzedaży zmniejsza jakoś swoich ubrań. Ja jakieś 2/3 lata temu kupiłam tam swetrową sukienkę na wyprzedaży i nosi się świetnie, wcale się nie mechaci, jeżeli cały czas mają taka jakoś to super:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Chyba problem w tym, że np. dla mnie Grey Wolf czy 4F... to takie młodsze wersje Campusa czy Bergsona.

Chociaż mój partner ma świetne spodenki z 4F, ja nie lubię tej marki... ze względu na ostatnie igrzyska olimpijskie.


Ostatnio znalazłam w sklepie świetną sukienkę. Z metki wynikało, że szyta w Elblągu. Szukałam namiarów na formę, ale tylko dane z rejestru przedsiębiorców uzyskałam... a przecież w dobie internetu powinni zadbać o swoją stronę www, żeby trafić do szerszej grupy potencjalnych klientek.

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.