Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam serdecznie. Przeglądam wszystkie krawieckie dzieła popełniane przez forumowiczów, podziwiam kreatywność i upór w ich tworzeniu i sama nieśmiało też chcę pokazać nad czym niedawno pracowałam. :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Byłżebym się trafnie dorozumiewał, że to markiza? Albo roleta?
I gdzież tu powód do nieśmiałości? Trudną wszak materię sobie obrałaś na ćwiczenia!
A efekt dobry! Czyli - wszystko jest w najlepszym porządku:):okok:
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tak, rolety te są coraz bardziej popularne. Nie ma tu żadnych rękawków, zamków więc wydaje się i proste. Potrzebowałam tylko trochę więcej cierpliwości i uwagi, bo każdy szewek w tunelu, w którym przechodzi plastikowy patyczek musi być równoległy do poprzedniego. Ot i takie coś. No i materiał czasami jest niesforny, bo jak jest podwójny to trochę potrafi dokuczyć. :zly: Bardzo Ci dziękuję Zibiasz za słowa uznania.:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ten wytwór kosztował mnie 3 nieprzespane noce, uszyłam ją koleżance na wyjazdową imprezę. Zdjęcie nie jest na modelce, bo siedzi u kosmetyczki:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Podoba mi się sukienka, a który to wykrój?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Miło mi, bardzo dobrze się szyło, bo materiał jest dobry. Wykrój wzięłam z burdy special Szycie krok po kroku 1/96. Moge udostępnić jest naprawdę uniwersalny. Na zdjęciach pokazane są dwie wersje tej sukienki.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
O ja ...ale ładna!!!! Jaki materiał! a fason też fajny. Poproszę wykrój. Co prawda nie mam kompletnie czasu na szycie.... ale pomarzyć dobra rzecz....
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
dubelek ups

--- Ostatnio edytowane 2013-08-29 22:26:19 przez Yola ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
O ja ...ale ładna!!!! Jaki materiał! a fason też fajny. Poproszę wykrój. Co prawda nie mam kompletnie czasu na szycie.... ale pomarzyć dobra rzecz....
Bardzo dziękuję za ocenę :)To zawsze motywuje do dalszej pracy. Określ tylko jaki rozmiar i gdzie mam wysłać, bo meilem raczej nie da rady.:mysli:


--- Ostatnio edytowane 2013-08-30 18:43:02 przez mamaIzy ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Śliczna sukienka i tkanina bardzo ciekawa.

--- Ostatnio edytowane 2013-09-01 02:51:05 przez Choco ---

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.