Wersja do druku

3 strony: 1 2 3 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Z racji okresu najpopularniejszy temat aktualnie.
Zamieszczam zdjęcia sukienki uszytej nie dla uczennicy, lecz nauczycielki.
Pozdrawiam. Olga

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Olga bardzo ładnie szyjesz widać mistrzowską rękę i dbałość o detale.Sukienka pomysłowa!!!Pozdrawiam!
Avatar użytkownika
Administrator
Wow ciekawy fason! Takiej sukienki jeszcze nie widziałam! Bardzo mi się podoba to wiązanie z tyłu no i kolor :) Czekamy na kolejne prace:)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Suknia piękna, bardzo ciekawe te plecy. Ale ja tam widzę jeszcze chyba torebkę, sama szyłaś? ,skąd wziełaś szablon? jest piękna
Avatar użytkownika
Świeżynek
Uwielbiam wiązania gorsetowe, ale tutaj bardziej podoba mi się wersja pokazana na czwartej fotografii.
________________________________________________________
mój blog - Czarna herbata
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Muszę przyznać,że ciekawa ta sukienka.:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Serdecznie wszystkim dziękuję za te miłe słowa, choć sama mam pewne wątpliwości, co do mojego warsztatu, naszczęście widać też coś w tym wszystkim ciekawego, a praca popłaca, i widzę że robię postępy:)

Niestety to co mi osobiście najbardziej podobało mi się w tej sukience nie jest uchwycone na tych zdjęciach. Mianowicie dół przy takiej ilości, tak lekkiego materiału poruszał się wręcz bajkowo.

Odnośnie tej torebki, to rzeczywiście sama szyłam, kiedy się dowiedziałam, że torebka również musi być do kompletu wyszłam z założenia że narysyję kształt, następnie odszyję do podszewką, i przewracając z lewej strony na prawą, przez mało szparkę wewnątrz uzyskam torebkę. Jak widać udało się, co zachwyciło mnie bardzo, i prowokuje do kolejnych różnej wartości eksperymentów.

Serdecznie pozdrawiam.Olga
Avatar użytkownika
Administrator
No faktycznie torebka piękna i idealnie dopasowana stylem do kreacji :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Suknia faktycznie śliczna, mnie też bardzo się podoba sama sukieneczka bez góry, ale góra z tym wiązaniem na plecach szalenie pomysłowa.Faktycznie na czwartym zdjęciu, jak się dobrze przypatrzeć, to dół sukni może mieć tendencje ładnego układania się np. podczas obrotu. Naprawdę piękne krawieckie dzieło....
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzięki:)

3 strony: 1 2 3 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.