Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Świeżynek
Wszyscy krawcy z którymi rozmawiałam mówią, że żeby było idealnie trzeba wiele lat osiem godzin dziennie pracować, dlatego już nie poprawiam tysiące razy. Ale wciąż nie jestem zadowolona, prawie zawsze niestety.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Podobny wątek kiedyś poruszyłam w moich uszytkach. Dlatego powtórzę tylko to, co napisałam wtedy, bo nic się nie zmieniło. Nie wiem, czy Ty też tak macie, że kiedy coś uszyjecie, to przestaje się Wam to podobać? Ja mam tak. Może nie każda rzecz, ale chyba tylko jedna mi się naprawdę podobała. A z innymi było, jak z gotowaniem obiadu. Kiedy gotuję i próbuję, to podczas obiadu już nie jestem głodna. A tutaj, kiedy szyję, to po uszyciu ta rzecz przestaje mi się podobac. I nie wiem od czego to zależy. Czy po prostu napatrzę się na nia, czy może nerwy podczas szycia mną kierują?
Avatar użytkownika
Administrator
Manuskrypcie mam podobnie ale ostatnio się to zmienia (na szczęście). Co mogę powiedzieć... bardziej się staram pod czas szycia, nie szyję na złamanie karku, świadomiej dobieram tkaniny, staram się jak najlepiej wykończyć każdy ciuszek :) Mi to pomaga.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
no wlasnie tez tak mam. wydaje mi sie, ze najprawdopodobniej napatrzylismy sie na swoja uszytke. zauwazmy, ze kupujac ubranie w sklepie na pierwszy rzut oka nie dostrzegamy ustrojstw. przynajmniej ja tak mam:) dopiero w domu zauwazam, ze cos sie pruje, albo ogolnie slabe wykonanie. badzmy krytyczni wobec siebie, bo to pomaga w samodoskonaleniu sie- jak bylo opowiedziane juz- ale nie mozna przesadzac. czasami mialem tak, ze spac nie moglem. tak przezywalem, ze cos moglem lepiej wykonac. po za tym ludzie maja tendencje do powierzchownosci . dla nas krawcow nasze bledy beda ogormne, jednak dla ludzi drobiazgowe, o ile w ogole dostrzega je:D ostatnio mama mi to uswiadomila. najlpesze jest to, ze od tamtej pory chyba lepiej mi sie szyje, dokladniej:D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ja szyjąc dla siebie często bywam niezadowolona, ale bywają i perełki z których jestem dumna :)
jak szyję dla kogoś to zawsze lepiej mi to wychodzi (mniej na skróty), jestem samoukiem (no prawie) ale pracuje w usługach tego typu już od 7 lat w tym przez 2 szyłam głównie suknie ślubne. teraz bardziej zajmuje się przeróbkami (od tego zaczynałam). bywają rzeczy które po prostu się nie chcą dać zrobić, męczysz się z tym pół dnia a tu i tak do ideału bardzo daleko, sięgasz po drugą taką samą rzecz i w moment wychodzi super... nie wiem od czego to zależy ale pewnie też dla kogo to robimy i jak bardzo mamy natchnienie w danym momencie.

poniżej zdjęcie mojej córy w sukience na nasze ślub :) ona i bratanica (w takiej samej sukience) niosły mi tren :)
suknie ślubną też sobie sama szyłam... tydzień przed ślubem
________________________________________________________
Załączniki
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
coś mi opbrazów cześniej nie wczytało :(
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
bardzo ladnie:) uwielbiam koronki:D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ja też :) niestety nie mam tu najładniejszych zdjęć gdzie by było ją w pełnej okazałości widać :(
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Wikunia masz zabójczy uśmiech :D a co to za materiał, z którego szylas suknię slubną? Ciekawa faktura, nie błyszczy się chyba.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
och dziękuję zawstydzasz mnie :)

a materiał to kryształek, błyszczy się tylko zależy z której strony patrzysz
________________________________________________________

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.