Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3 >

Avatar użytkownika
Szpec od maszyn
Zakrapianie naftą jest to bardzo stara i skuteczna metoda, tylko w odróżnieniu od penetratorów wymaga sporo czasu tj. od kilkunastu do kilkudziesięciu godzin. Nafta paruje i należy zakrapianie powtarzać kilkakrotnie kręcąc przy tym ręcznie kołem maszyny. Ważne aby później smarować olejem dedykowanym do maszyn do szycia, taki olej jest przeznaczony do pracy na zimno i ma małą gęstość (jest rzadki).
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Panie Bogdanie!

Serdecznie dziękuję za wpis. Liczyłam na to, że umieści Pan komentarz w tym wątku.

Czy mogę z niego wnosić, że opis postępowania z maszyną, budzoną do życia, jest prawidłowy i Bamba12 nie zrobi krzywdy maszynie?

Pozdrawiam
Fides
Avatar użytkownika
Szpec od maszyn
Opis jest dobry, dodam że nasączamy naftą do czasu, aż maszyna nie będzie stawiać oporów, jej mechanizmy mają lekko pracować, następnie oliwimy. Czynności kończymy wyczyszczeniem maszyny wewnątrz i na zewnątrz, tłuste plamy "łapią" kurz z powietrza. Co do wspomnianego wcześniej knota, to szybko nasącza się olejem, dla asekuracji można mu dać z 1 godzinę.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Panie Bogdanie,

Przywrócił mi Pan spokojny sen.

Ogromnie dziękuję.

Fides się :)



Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję za wszystkie uwagi. :)
Dam znać, jak poszło. ;)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Czy jest ktoś na forum kto ma pełną instrukcję do maszyny Łucznik 720-724 i mógłby ja zamieścić? Posiadam Łucznika 723 jednak niestety bez instrukcji.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Czy jest ktoś na forum kto ma pełną instrukcję do maszyny Łucznik 720-724 i mógłby ja zamieścić? Posiadam Łucznika 723 jednak niestety bez instrukcji.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Czy jest ktoś na forum kto ma pełną instrukcję do maszyny Łucznik 720-724 i mógłby ja zamieścić? Posiadam Łucznika 723 jednak niestety bez instrukcji.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Czy jest ktoś na forum kto ma pełną instrukcję do maszyny Łucznik 720-724 i mógłby ja zamieścić? Posiadam Łucznika 723 jednak niestety bez instrukcji.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mam. Moje chomikarstwo jest przerażające.:beczy: Po raz kolejny bez problemu znalazłam coś, co miało mi się już nie przydać, bo maszyna z oryginalną instrukcją została sprzedana ok. 2,5 roku temu. No ale mam, ksero co prawda, ale mam. :)
Postaram się zeskanować i przesłać Pani Administratorce Kochanej, aby umieściła w wątku z instrukcjami. Jeśli nie dziś, to dopiero we wtorek.

Będzie dziś. Już się skanuje, trochę szkoda, że nie samo...


Zrobione, wysłane do Administratorki. Teraz wszystko w jej rękach.


--- Ostatnio edytowane 2020-03-21 14:01:56 przez violina64 ---



--- Ostatnio edytowane 2020-03-21 15:32:57 przez violina64 ---

3 strony: < 1 2 3 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.