Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Ogłaszamy KONKURS dla osób szyjących amatorsko, projektujących amatorsko ubrania.

Szczegóły KONKURSU Hurtownia tkanin http://izpol.pl/konkurs-krawiecki/

Do wygrania są bony o wartości 1000zł, 500zł i 300zł. Bon do zrealizowania w naszym sklepie internetowym lub w naszej hurtowni tkanin w Poznaniu ul. Głogowska 261
Warunki zgłoszeń i uczestnictwa w konkursie.

Osoba, która wyrazi chęć uczestnictwa w konkursie sponsorowanym przez Hurtownię Tkanin IZPOL musi przesłać do nas maila w/g schematu:
Imię i nazwisko
adres strony internetowej – (bloga na którym prezentuje swoje prace)
Adres kontaktowy wraz z numerem telefonu.
Link wpisu / prezentacji kreacji konkursowej na swoim blogu.
oraz klauzurę
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uczestnik wybiera jeden ze swoich wpisów na blogu, gdzie prezentuje uszyte przez siebie ubrania. Taki wpis (link), będzie brał udział w głosowaniu na Najlepszą kreację. Wpis musi zawierać zdjęcia, które przedstawiają kreację konkursową, opis kreacji; (rodzaj tkaniny, metoda szycia itp.)
Zgłoszenia wysyłamy na adres mailowy [email protected] – „Konkurs krawiecki dla blogerów”
Na zgłoszenia czekamy do 8 grudnia 2013 r. Od 9 grudnia do 31 grudnia 2013 r. Zacznie się etap konkursowy.

Wszystkie zweryfikowane i zaakceptowane zgłoszenia będą opublikowane na naszej stronie Facebook`owej. Wszyscy lubiący nasz FB będą mogli oddawać głosy (like). Nagrodzimy trzy prace, które otrzymają największą ilość polubień.

NAGRODY:
1 .miejsce: najwyższa ilość polubień kreacji – BON 1000 zł
2. miejsce: BON 500 zł
3. miejsce: BON 300 zł


Warunkiem koniecznym, który trzeba spełnić to zamieszczenie na stronie głównej swojego bloga banera informującego o uczestnictwie w konkursie. Baner musi być zamieszczony na stronie w momencie wysłania zgłoszenia i musi on być wyświetlany do końca trwania konkursu
KOD banera w pliku
http://izpol.pl/konkurs.txt

Tak powinien wyświetlać się baner:
W razie problemów prosimy o maila [email protected]
Konkurs Krawiecki Izpol

--- Ostatnio edytowane 2013-11-28 10:19:40 przez izpol ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Umieszczenie banera na poczytnym blogu to cena 500 zł miesięcznie albo i wyżej, a tu X osób ma umieścić za darmo, bo tylko za potencjalną nagrodę?
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
zgadzam sie z moonikat
a w jakim celu te wszystkie dane adresowe wraz z nr tel i ta klauzula?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
a do tego brać udział mogą tylko ci, którzy prowadzą blog.
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie jestem zwolenniczką zarabiania na blogach (wolę oglądać te niekomercyjne), ale tym bardziej nie jestem zwolenniczką wykorzystywania kogoś za darmo. To trochę traktowanie nas jak dzieci, :oczko: "oo konkurs!" Jakbym miała 10 lat to bym wystartowała :jezyk_oko: bo co by mi było szkoda, nic innego do roboty, rachunków do zapłacenia brak i na cukierki by 300 zł starczyło. Ale teraz jestem duża i wiem, że reklama w wirtualnym świecie kosztuje realne pieniądze.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pomijając to, co napisałyście, ciekawa jestem, co by powiedzieli na moją kreację lalkową :mysli:
________________________________________________________

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.