Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
WITAM WSZYSTKICH.
Kochani mam problem strasznie podoba mi się kamizelka i chciałabym sama ją uszyć ale nie mam pojęcia jak to zrobić
Jest tu ktoś kto pomoże mi z tym?
Bardzo bym prosiła:)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam,najprościej to by było znależć wykój w Burdzie,albo innej mądrej książce dopasować rozmiar wykroić i szyć.Wydaje mi się że jesteś moją imienniczką HONORATKO.:Jeśli umiesz choć trochę szyć to sobie poradzisz.:)

--- Ostatnio edytowane 2011-02-15 20:28:15 przez honia ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
No niby potrafię szyć ale jak patrze na te wykroje to normalnie nie wiem od czego mam zacząć jakaś masakra aż wstyd się przyznać:)
W tej Burdzie są duże rozmiary?Bo chciałabym coś dla mamy uszyć na urodzinki jakąś kamizelkę i spodnie a nigdy nie przeglądałam tej książki i czasopisma...dodam że mama ma rozmiar 52
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
co do wyboru właściwego rozmiaru: najlepiej jak obmierzysz Mamę i porównasz z tabelką Burdy. Obejrzyj Burdę Duże Jest Piękne (kilka numerów) - tam powinien być większy wybór modeli :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
No jak nie bardzo orientujesz się w szyciu, to radzę wybrać jakąś bez podszewki.
Ja szyłam kamizelkę na podszewce na zajęciach w szkole i to nie takie proste, jak się chce na prawdę dobrze to zrobić. :)
________________________________________________________
'Czasu oszukanie każda próba dla mnie klęską...'
http://szyjenobotolubie.blogspot.com

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.