Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów!
Dziś przyszła moja pierwsza maszyna, z niecierpliwością czekałam na tę chwilę by móc z czystym sumieniem zarejestrować się na forum :D
Jest to konkretnie Łucznik; postanowiłam dać mu szansę pomimo niekorzystnych opinii o młodszej generacji tych maszyn. Jak na pierwsze wrażenie to jestem dość zadowolona, nie sprawia ona wrażenia "plastikowego szmelcu". Ale wszystko wyjdzie w praniu. Najpierw przede mną duuuużo nauki zanim ocenię jej możliwości bardziej obiektywnie.
Jestem z Wrocławia (podaje na wypadek, gdyby ktoś mieszkał w moim mieście i chciał np wspomóc mnie jakimiś wykrojami lub poradami) :p

Z pewnością będę zadawać Wam mnóstwo pytań bo jestem głodna wiedzy ;)
Do usłyszenia, pozdrawiam gorąco.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam jako pierwsza w imieniu wszystkich forumowiczów.:D chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.:D:D:D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam jako pierwsza w imieniu wszystkich forumowiczów.:D chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.:D:D:D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj i baw się dobrze ze swoim nabytkiem :D
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Witaj!!!
Avatar użytkownika
Administrator
Witaj!
Lubimy ludzi głodnych wiedzy :] Mam a=nadzieję, że forum rozwieje Twoje wszelkie problemy. No i gratuluję nowego nabytku - wiem jakie to miłe uczucie i jak nowy sprzęcik potrafi dać człowiekowi "kopa" :D (w pozytywnym znaczeniu oczywiście)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam serdecznie wszystkie zakochane w krawiectwie:)
Znalazłam forum przez przypadek i cieszę się niezmiernie, że jest tak wiele młodych osób które chcą uczyć się tej pięknej choć trudnej profesji....
Krawiectwo jest moją pasją od kiedy wypowiedziałam pierwsze słowo:) i było to słowo "igła"...:)
...moja pasja przerodziła się w profesję a później w sposób na życie. Jestem nauczycielem zawodu krawiectwa. Miałam to wielkie szczęście, że udało mi się skończyć szkołę kroju i szycia również we Włoszech... Piszę o tym wszystkim, żeby zachęcić wszystkie "nowicjuszki" i nie tylko do kontaktu. To forum może być świetnym sposobem na wymianę informacji i porady których chętnie udzielę..., pozdrawiam wszystkich serdecznie i nie bójcie się pytać o wszystko związane z konstrukcją i szyciem....
Avatar użytkownika
Administrator
Witaj cate!
Bardzo się cieszę, że do nas dołączyłaś bo im więcej mistrzów krawiectwa tym dla nas lepiej :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
..Służę radą i pomocą... nie bójcie się pytać nawet jak pytania wydają się wam banalne... kto pyta nie błądzi..:) Jestem z Wrocławia więc jak ktoś jest z mojego miasta to pozdrawiam:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam Biało-czarną i Cate72:) i pytanie mam do cate72.Czy system SITAM coś Ci mówi?
________________________________________________________

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.