Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Bardzo proszę o pomoc, kupilam na Allegro bokserke która jest sporo za ciasna
Pytanie moje brzmi: czy mozna jakos sensownie ja poszerzyc? Nie chce jej oddawac bo jest sliczna, niestety nie ma wiekszego rozmiaru
Dziekuje za odpowiedz
Avatar użytkownika
Administrator
Szwy boczne bokserki zapewne są zszyte na overlocku razem więc nie ma zapasu żeby choc trochę poszerzyć bluzkę. Jedynym sposobem jaki przychodzi mi na myśl to:
- przeciąć bluzkę na szwach bocznych
- dokupić kawałek dzianiny/trykotu w podobnym bądź kontrastowym kolorze
- wszycie odpowiedniej szerokości trykotu w szwy boczne bokserki co ją tym samym poszerzy

Ktoś ma jeszcze jakiś inny pomysł?
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
oo, wlasnie o czyms takim myslalam
moze to byc guma? nie bedzie problemu z wszyciem jej po bokach?
Avatar użytkownika
Administrator
Myślę, że tak byleby guma nie była zbyt gruba. Nie wiem czy bokserka jest z grubszej dzianiny czy z cieńszej. Wiesz po zszyciu gumy z materiałem szew może się "falować".
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
bokserka jest raczej z cienkiego materialu, w takim razie poszukam cienkiej szerokiej gumy :)
dziekuje bardzo za pomoc :) :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
No ja też myślę żeby jakieś kliny (wstawki) w szwy boczne wstawić :) Jak się ładnie dobierze materiał to może to naprawdę ładnie i fajnie wyglądać :) tylko że jak pod pacha ciśnie to chyba nie wiele da się zrobić ;p tzn pewnie sie da ale to duzo zachodu :)
________________________________________________________
'Czasu oszukanie każda próba dla mnie klęską...'
http://szyjenobotolubie.blogspot.com
Avatar użytkownika
Świeżynek
Można poszerzyć bokami , z jednolitej tkaniny tworząc jako lampas po bokach.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Wiesz, wydaje mi się, że fajnie mogłoby wyglądać , gdybyś wszyła po bokach drobny tiul, koronkę albo szyfon :). To ostatnio bardzo modne :)

Sorry, za offtop, ale nie mogłam się powstrzymać :)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.