Wersja do druku

3 strony: 1 2 3 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Inspircją do uszycia była stara żółta rulexowa bluzka (mojej mamy)Pomysł do tego stopnia mi się spodobał ,iż z jednego wykroju uszyłam aż dwie takie bluzki.Wszystko co trzeba zrobić zamieszczone jest na moim blobu, więc jeśli ktoś będzie chciał skorzystać to zapraszam Tu:http://made-it-kate.blogspot.com/

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Hoho ale się wprawiłaś w szyciu bluzek z jednego kawałka materiału! W ogóle to bluzka wygląda skomplikowanie zaś zdjęcie z Twojego bloga przeczy temu :) Świetny pomysł! Naprawdę bardzo ładnie Ci to wychodzi :)
A napisz proszę gdzie kupujesz farbki do tkanin i czy takimi farbkami można malowac po tkaninach syntetycznych? Bo mam w planach uszycie bluzki i zrobienie obrazka na niej ale nie wiem czy na sztucznej dzianinie da rade :) Torba z Małą Mi to mój faworyt :D Mą z czasem tak do mnie mówi ;) mam rzekomo podobny charakter do bohaterki "Muminków" :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Śliczna bluzeczka i jaka pomysłowa
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
hehe, też mam taka bluzeczkę po mamie i chce uszyć coś podobnego, tylko ze dłuższą, bo mam miała chyba do pępka, a to już nie na mój brzuch;) ale pomysł z jednego kawałka jest dobry. Aaaaale wszystko z czasem , bo jak to mówia nie od razu Kraków i tak dalej... :) Zerkam zatem na bloga Kate:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Bardzo fajny pomysł :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzięki bardzo za uznanie.
Do Aurin ja też mam pomocnika :D
Pomoc przy realizacji nowego pomysłu musi być :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękny zwiewny motyl :)a pomocnik pomocny jak widać ...
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Twoja bluzeczka robi wrażenie. Wczoraj spojrzałam i zamknęłam wątek, a dziś go szukałam, żeby jeszcze raz zerknąć, bo chcę uszyć sobie podobną :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ha, ha, tez mam takiego pomocnika :):) zawsze musi się położyć na tkaninie, którą właśnie kroję i udawać jednocześnie, że wcale_jej_tu_nie ma ;)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Skąd ja to znam:D u mnie dodatkowo są jakieś magiczne tkaniny które wędrują po całym domu.Są też takie które atakują i nie można przejść obok nich obojętnie:D

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

3 strony: 1 2 3 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.