Wersja do druku

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
już dawno poglądałam forum, pora się wypowiedzieć :) Szyję głównie ubrania, kiedyś haftowałam i trochę próbowałam krzyżykować (z tego ostatniego nic nie pamiętam, bo mnie nie wciągnęło). Szyć zaczęłam półtora roku temu, zawsze wiernie przestrzegając Burdy. Obecnie zaczynam "wolną jazdę" i nawet coś szyję bez wykrojów - zwłaszcza kiedy mam za mało materiału na Burdowe modele ;) Witajcie zatem :)
Avatar użytkownika
Administrator
Mrufko witaj :)
Ja też powoli zaczyna coś tam sama tworzyć, przerabiać wykroje itd. więc jesteśmy na podobnym etapie :)
Fajnie, że zaczęłaś udzielać się na forum :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
wlasnie..... z takich samoukow sa najlepsze krawcowe bo maja to COŚ i mysla witaj Mrufko:)))
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dżem dobry Mrufko:) jeśli Twój nick jest znakiem, to chyba swoją pracą dojdziesz do wyznaczonych celów czego serdecznie życzę:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję Wam bardzo :) Przerabianie bawi mnie coraz bardziej - dzisiaj przerobiłam trzy rzeczy, jedna sukienka powstała właściwie bez wykroju, a jedną bluzkę robiłam literalnie wg Burdy Szycie krok po kroku. Paskudna jest ta bluzka, nauczyłam się na niej wszywać mankieciki, ale jest na mnie dwa razy za szeroka :( Chyba ją w żaden sposób już nie poprawię niestety. Generalnie ogromna porażka :)

Aurin, mam pytanie. Czy jesteś w jakiś sposób związana na stałe z Krakowem? Szalenie przypominasz mi kogoś kogo znam, a kto mieszka w Krakowie od lat ;) Jeżeli to nie Ty, to masz bliźniaczkę ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mrufko, to musi być tylko szalone podobieństwo, bo z Krakowem łączy mnie tyle, że mam tam przyjaciółkę i staram sie byc raz w roku chociaż w tym pięknym mieście:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Podobieństwo jest, wierz mi na słowo :) W takim razie łączą Cię z Krakowem już dwie rzeczy: przyjaciółka i zaginiona bliźniaczka :D

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.