Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Tym razem mam pytanie odnośnie overloca :) Czy można zmniejszyć szerokość ściegu w nim???? muszę obrzucić bardzo wąski pasek materiału. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
u mnie na przykład reguluje się szerokość poprzez ustawienie noża:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
W moim przez ustawianie noża, ustawienie igły jak najbliżej brzegu i ustawienie takiego języczka - jak on jest to szew jest szerszy, jak go nie ma to węższy. Mam Pfaffa 5-nitkowego

Millka napisz może jaki masz overlok?
Avatar użytkownika
Świeżynek
mam overlock Juki 3 nitkowy.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziewczyny zapomniałyście o mnie???? Pomóżcie prosze
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja nie zapomniałam ;), ale niestety nie umiem Ci pomóc :(
Już napisałam, jak u mnie można zrobić.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Widzę , że nie macie pojęcia jak mi pomóc
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ja na twoim miejscu już dawno bym ją oglądnęła od środka:D tak było w przypadku, kiedy kupiłam overlock z instrukcją która była źle wydrukowana, połowa rzeczy była nie wyraźna, a jak to działa? musiałam przeglądnąć cały cykl ruchu i wszystkie części które chodzą i gdzie w chodzą, po tym dopiero poznałam gdzie można regulować. Więc śrubokręt w dłoń i działaj :D

Jeszcze możesz napisać do firmy juki i poprosić o przesłanie skanu instrukcji tego modelu, gdzieś już czytałam o podobnym problemie na jakiś forum i tam właśnie tak sobie pewna pani rozwiązała problem B-)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Widzę , że nie macie pojęcia jak mi pomóc
I co, zła jesteś z tego powodu? A jaki to typ? A czy w ogóle jest taka opcja w twoim owerloku?
A masz instrukcję do niego? A poszukałaś jej w internecie, jeśli jej nie masz? A zapytałaś na forum "Maszyny do szycia"?

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Świeżynek
W moim owerloku reguluje się szerokość ściegu zaraz przy stopce nieco poniżej po prawej stronie jest jakby z suwak... ja proponuję znaleźć instr. obsługi twojego owerloka. Ale patrze na obrazek to jest bardzo podobny do mojego więc będzie te same ustawienie.

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.