Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam wszystkich! chciałabym nawiązać kontakt z osoba która sprowadza polar minky z usa
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
a nie lepiej ci kupić go w Polsce?
Na przykład tutaj: http://efutro.pl/MINKY_KROPKI_210_0.html

:D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Potrzebuję ilości hurtowych a w Polsce nie dają mi dobrej ceny i dlatego poszukuję kogoś jak w temacie
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jesteś pewna, że będzie taniej? Przy hurtowych ilościach - musisz doliczyć cło, VAT i koszty transportu.
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja bym proponował poszukac dostawcy z azji napewno coś znajdziesz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja bym proponował poszukac dostawcy z azji napewno coś znajdziesz
ja zajmowałam się importem z chin przez jakiś czas... szczerze nie polecam. Użerania się co niemiara a i po doliczeniu cła, podatków, kosztów obsługi celnej i księgowej, kosztów certyfikatów wymaganych w UE to wyszło wszystko niewiele taniej niż gdyby kupować przez pośrednika chińskiego ale już tutaj w Polsce :/ Nie licząc czasu i nerwów poświęconych na to wszystko...

Jeśli nie zamierzasz ciągnąć materiału całymi kontenerami a jedynie potrzebujesz kilka-kilkanaście belek, to skórka za wyprawkę by wyszła. Ale to oczywiście wyłącznie moje zdanie i moje doświadczenia. :)

ale polecam, jakbyś chciała jednak: http://www.alibaba.com/trade/search?fsb=y&IndexArea=product_en&CatId=&SearchText=minky+fabric

--- Ostatnio edytowane 2014-02-14 13:59:49 przez mtoto ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Potrzebuję ilości hurtowych a w Polsce nie dają mi dobrej ceny i dlatego poszukuję kogoś jak w temacie
Dowiadywałaś się u producentów? Ja zakupuje prosto od producenta w kraju i jestem zadowolona z ceny a doliczam do kosztów też transport(Anglia).
Avatar użytkownika
Świeżynek
Iwona dasz namiar na producenta w kraju? Do tej pory myslalam ze wszystko jest sprowadzane

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.