Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Szanownie Panie :)
Zarejestrowałam się na forum, by spytać Was - ekspertek, czy w klasycznej rozkloszowanej sukience (zdjęcie nr 2) można powiększyć dekolt (najlepiej na taki jaki przedstawia zdjęcie nr 1)? Jeśli tak, to ile taka przyjemność może mnie kosztować i czy polecicie mi jakieś usługi na terenie Poznania?
Wiem, że prościej byłoby kupić sukienkę o kroju jaki mnie interesuje, ale niestety nigdzie nie mogłam znaleźć tego fasonu w moim rozmiarze i ostatecznie zamówiłam właśnie z tym maleńkim dekoltem i źle się z takim pod szyję czuję :oczko:
Z góry dziękuję za odpowiedzi!

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
sa tu tez Panowie
da sie
dekolt jak dobrze widze wykonczony jest ozdobna gumka
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie wiem z której części Poznania jesteś, na Dąbrowskiego jest punkt krawiecki, także na Romka Strzałkowskiego- nie korzystałam z usług żadnego z nich.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Przepraszam wobec tego obecnych tu Panów - posłużyłam się stereotypem.
Jest mi to obojętne jaka część Poznania, mogę dojechać. Dziękuję za podanie tych dwóch punktów. I ogólnie za odpowiedź, że da się ten dekolt powiększyć :) Bardzo mnie to cieszy.
Poczekam jeszcze trochę, być może ktoś mi poleci sprawdzone usługi :)

--- Ostatnio edytowane 2014-02-15 22:43:04 przez blair25 ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Sukienka już pewnie gotowa? :) A na przyszłość polecam szukać sukienek rozkloszowanych przez strony typu Ceneo, tam bez problemu znajdziesz większe rozmiary :)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.