Wersja do druku

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam szyję od dawna wszystko i dla wszystkich, bazując głównie na wykrojach burdy i przerabiając je na wszystkie strony. Jednak doszłam do wniosku że aby dobrze i profesjonalnie szyć trzeba się dobrze znać na kroju o czym ja mogę tylko pomarzyć. Zaczęłam szukac w necie informacji jak i gdzie można się dokształcić i tak tu trafiłam. Chętnie skorzystam z waszych rad a i ja postaram się podzielić zdobytym doświadczeniem w szyciu.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj Vanesso :)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Witamy!

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
dzięki za przywitanie. to takie miłe ze się komuś chciało skrobnąć słówko.
Avatar użytkownika
Świeżynek
witaj w naszym klubie wanesso i mysle ze zabawisz dluzej:)))
Avatar użytkownika
Administrator
Witaj :) Ciesze się, że do nas zawitałaś :) Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj odpowiedzi na wszelkie pytania :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Witam
Ja tez jakieś dwie godzinki temu trafiłam tutaj, cieszę się bo jak to się mówi "co dwie głowy to nie jedna" zawsze można się wesprzeć czyjąś wiedzą i doświadczeniem :)
Ja szyję indywidualnie dla klientek, ale dla siebie zawsze brakuje mi czasu. Ostatnie moje szycie to było mistrzostwo świata jeśli chodzi o czas wykonania,szyte w dniu imprezy, ale efekt zadowalający, nawet bardzo. Może być kiepsko widać, zdjęcie z komórki.

--- Ostatnio edytowane 2011-03-05 14:02:43 przez Magda ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.