Wersja do druku

Avatar użytkownika
Administrator
Informuję, iż od dnia 01.04.2014 r. nie będzie możliwości zamieszczania reklam/ogłoszeń w dziale GIEŁDA przez firmy i osoby prowadzące działalność gospodarczą. GIEŁDA nadal będzie dostępna dla osób prywatnych, które chcą sprzedać nadwyżki zbieranych przez lata tkanin, ścinki krawieckie, pasmanterię a także maszyny do szycia. Proszę jednak pamiętać o wymaganej ilości wpisów na forum → KLIK
Ogłoszenia zamieszczane przez firmy zostaną usunięte a uczestnictwo w życiu forum zawieszone.
Chcę aby forum zrzeszało ludzi faktycznie zainteresowanych tematem krawiectwa i wszelkiego typu robótek ręcznych a nie było tylko kolejnym portalem ogłoszeniowym z możliwością umieszczenia darmowej reklamy swojego sklepu. Od tego są miejsca specjalnie ku temu stworzone. Zresztą sami wiecie jak u nas wygląda walka ze spamem. Stąd moja decyzja.

Czeremcha, Dolores i Zibiasz – wasze wątki zostają. Myślę, że nie muszę tłumaczyć dlaczego :)

Pozdrawiam!
Susanna


________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
no i git :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Przyjęłam do wiadomości:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Jestem nowa i mam pytanko czy jest tu taki temat np. ile kasować za uszycie np. sukienki czy spódnicy ?
Avatar użytkownika
Administrator
Zerknij w dział "pogaduchy przy kawie" - kilka osób już o to pytało :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajnie (..giełda..):okok:
________________________________________________________
"W żadnym wieku nie powinieneś się wstydzić tego, czego nie wiesz, ponieważ zamiłowanie do nauk i zajmowanie się nimi nie ogranicza się do czasów szkolnych, lecz kończy się z życiem." (Szymon Marycki,1551)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.