Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam:)Chciałabym się poradzić w sprawie kursu kroju i szycia - czy ktoś może uczestniczył w takim kursie, organizowanym w Centrum Szkolenia Zawodowego w Zabrzu? Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie kurs, a jest to jedyny, jaki znalazłam w mojej okolicy. Niestety cena jak dla mnie wysoka, ale i sam kurs jest długi (1200 zł za 180 godzin lekcyjnych). Przy takim wydatku, fajnie by było wiedzieć, czego mniej więcej można się spodziewać - jeśli ktoś był, i może polecić/odradzić to będę wdzięczna :)
Z drugiej strony, mam możliwość wzięcia indywidualnych lekcji u krawcowej z 20-letnim stażem. Tylko wiadomo cena za godzinę dużo wyższa, no ale to w końcu zajęcia indywidualne. Co radzicie? :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Zdecydowanie zajęcia indywidualne.

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Świeżynek
Też się właśnie bardziej ku temu drugiemu skłaniam :)Taka zdecydowana odpowiedź jest mi bardzo pomocna. Dziękuje:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja bym proponował mniej godzin ale z krawcową. Tylko czy to jest krawcowa krawcowa, czy tylko krawcowa.

Ale indywidualnie więcej możesz się nauczyć. Tylko proponował bym aby krawcowa napisał tobie jakiś plan zajęć czego będzie ciebie uczyć i porównaj z tym czego mają ciebie nauczyć na kursie.

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Mi się wydaje, że właśnie na indywidualnych zajęciach można nie trzymać się planu, tylko dryfować w kierunku, który odpowiada kursantce. I to jest fajne.

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tak jestem za indywidualnymi zajęciami. Tylko jak chyba mam nie fart spotykać osoby które jeżeli podejmują się kursu to żeby tylko na ściemniać. Dlatego jak ja robię szkolenie na obsługę programu to jest plan (przysłowiowe minimum w danej liczbie godzin) i jeżeli ktoś ma chęć na więcej wiedzy to dany temat jest rozwijany.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Indywidualne zajęcia z krawcową już miałam, więc wiem mniej więcej czego się spodziewać. Faktycznie jest to bardzo dobra forma nauki. Nie do końca jednak wykorzystałam potencjał takich zajęć. Teraz będę mądrzejsza :D Nie ukrywam, że kurs brałam pod uwagę ze względów finansowych. Aczkolwiek Wasze opinie pomogły mi rozwiać moje wątpliwości :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Witam!
Brałam udział w takim kursie kroju i szycia w Zabrzu w ZDZ ... ale to było w 1994 roku bodajże. W tej sytuacji mogę być niewiarygodna, bo pewnie ktoś inny już prowadzi. Dało to pewne podstawy, ale żeby się nauczyć trzeba mieć w tym okresie trochę czasu i wszystko przećwiczyć w domu. Ja wtedy tego czasu właśnie nie miałam.Indywidualne zajęcia tak jak to piszą inni są znacznie lepsze. Pozdrawiam
Teresa
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam!
Brałam udział w takim kursie kroju i szycia w Zabrzu w ZDZ ... ale to było w 1994 roku bodajże. W tej sytuacji mogę być niewiarygodna, bo pewnie ktoś inny już prowadzi. Dało to pewne podstawy, ale żeby się nauczyć trzeba mieć w tym okresie trochę czasu i wszystko przećwiczyć w domu. Ja wtedy tego czasu właśnie nie miałam.Indywidualne zajęcia tak jak to piszą inni są znacznie lepsze. Pozdrawiam
Teresa
Ja myślę, że z tym ćwiczeniem w domu, to jest tak, że czy kurs czy zajęcia indywidualne, to trzeba w domu wszystko przećwiczyć. Ja właśnie tego nie robiłam i niestety pewne rzeczy po czasie umknęły z głowy, i teraz znowu trzeba będzie sobie to przypominać. Dziękuję za opinie :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Hej,
Byłam na tym kursie dokładnie rok temu. Baaaaaardzo mi się podobało. Może głownie ze względu na atmosferę- przyjechało się, poszyło, pogadało z różnymi ludźmi, nauczyło się czegoś...
Na pewno więcej nauczysz się indywidualnie- to w każdej dziedzinie tak samo.
Ale ja chyba bym powtórzyła taki kurs. Niestety jak wspomniałaś w tej okolicy to niestety jedyny...

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.