Wersja do druku

21 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No i saga o rodzinie sów trwa:

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Moje wczorajsze...modelka w szkole więc zdjątko na wieszaku.
Wiem, że wygląda jak jakiś fartuszek, ale na modelce super sieę prezentuje.
W planach czarna , tiulowa spòdniczka i kostium na Haloween.

--- Ostatnio edytowane 2014-10-15 20:28:58 przez Iwi ---

--- Ostatnio edytowane 2014-10-15 20:32:20 przez Iwi ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ładna kolorystyka, sukienka bardzo dziewczęca!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ufff...jak obiecalam, tak zrobilam. oto zdjecie moje pociechy w kostiumie pajaka (pisze z innej klawiatury, wiec poslkich znakow brak, bo jaja beda wychodzic).
Oj, nastepnym razem nie bede bluzki szyc z podszewkowego materialu i ten tiul jest dosc sztywny, ale wg mnie fajnie wyszlo.Jak juz z anginy wyjdzie (lezymy wlasnie drugi dzien) to wstawimy nowe zdjecie, juz nie pod swiatlo.

--- Ostatnio edytowane 2014-11-09 22:40:41 przez Iwi ---

--- Ostatnio edytowane 2014-11-10 16:15:15 przez Iwi ---

--- Ostatnio edytowane 2014-11-10 16:28:56 przez Iwi ---


wstawilam dodatkowe zdjecia spodniczki. wg mnie wyszla niezle. Niestety, zamiast gumki w pasie , wstawilam pasek, a po tym , jak dziecie stracilo kilka kg wskutek choroby spodniczka wydaje sie, ze spada.

--- Ostatnio edytowane 2014-11-10 16:30:34 przez Iwi ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A tutaj dolanczam zdjęcia wcześbiejszej sukienki na wychudzonej modelce.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Sukienka super. Zwłaszcza kieszenie:) Chyba zapożyczę projekt i uszyję taką na lato ale dla siebie:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:oklasky::oklasky::oklasky:
Kostium fantastyczny :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję, za powyższe komentarze.

Święta się zbliżają. Czas przygotować sobie i dziecięciu coś do ubrania. A w międzyczasie planowanie przeprowadzki, dom, prezenty...przeróbki, poprawki i....prezenty urodzinowe na ostatnią chwilę.

znajoma 2 miesiące temu zapowiedziała, że mam zrobić coś na pierwsze urodzinki młodej damy i...cisza. materiał sobie leży, data mija ( albo dziś albo jutro) a ona wczoraj mi się pyta co można takiemu brzdącowi zrobić.
Uff...moja ma 7 lat, to wiem a rocznemu dziecku to miłości rodziców trzeba i... nie wiem co jeszcze.
Ja nielalkowa jestem. Ale wertując google natrafiłam na wpis na blogu Suzanny o królikowej Tildzie ( dzięki, Suz, że tak fajnie wszystko zapisujesz). I, aby pokazać znajomej o co mi chodzi, zrobiłam jedną. Bo to króliczka jest. Ta akurat będzie na prezent dla Arianny, koleżanki córki.
Oczywiście króliczka zostanie ubrana, tak jak jej przyszła właścicielka. Jak tylko otrzymam "ok", oczywiście.
Narazie tylko jedno zdjęcie "nude".
Jedyny problem to wypełnienie: mam tylko dostępne kawałeczki gąbki. Boję się, że wata będzie źle znosić pranie.

--- Ostatnio edytowane 2014-12-11 14:11:50 przez Iwi ---

--- Ostatnio edytowane 2014-12-11 14:15:23 przez Iwi ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Dziękuję, za powyższe komentarze.

Święta się zbliżają. Czas przygotować sobie i dziecięciu coś do ubrania. A w międzyczasie planowanie przeprowadzki, dom, prezenty...przeróbki, poprawki i....prezenty urodzinowe na ostatnią chwilę.

znajoma 2 miesiące temu zapowiedziała, że mam zrobić coś na pierwsze urodzinki młodej damy i...cisza. materiał sobie leży, data mija ( albo dziś albo jutro) a ona wczoraj mi się pyta co można takiemu brzdącowi zrobić.
Uff...moja ma 7 lat, to wiem a rocznemu dziecku to miłości rodziców trzeba i... nie wiem co jeszcze.
Ja nielalkowa jestem. Ale wertując google natrafiłam na wpis na blogu Suzanny o królikowej Tildzie ( dzięki, Suz, że tak fajnie wszystko zapisujesz). I, aby pokazać znajomej o co mi chodzi, zrobiłam jedną. Bo to króliczka jest. Ta akurat będzie na prezent dla Arianny, koleżanki córki.
Oczywiście króliczka zostanie ubrana, tak jak jej przyszła właścicielka. Jak tylko otrzymam "ok", oczywiście.
Narazie tylko jedno zdjęcie "nude".
Jedyny problem to wypełnienie: mam tylko dostępne kawałeczki gąbki. Boję się, że wata będzie źle znosić pranie.

--- Ostatnio edytowane 2014-12-11 14:11:50 przez Iwi ---

--- Ostatnio edytowane 2014-12-11 14:15:23 przez Iwi ---
Wata wyjątkowo źle znosi pranie - robi się z niej taka zbita "klucha" o objętości mniejszej o jakieś 80%...
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Więc zostanę przy gąbce...będzie trochę koślawy królik ;)

21 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.