Wersja do druku

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziś trafiłam na Babiląd. Od jakiegoś czasu organizują m.in. kursy kroju i szycia. 12 spotkań po 2 godziny raz w tygodniu. Właśnie tydzień albo dwa temu ruszyła wiosenna edycja. Dzwoniłam dziś, miejsc już nie ma. Następny kurs najprawdopodobniej w październiku.
Czy ktoś coś o tych kursach wie? Może był i podzieli się wrażeniami?


--- Ostatnio edytowane 2014-07-31 09:55:53 przez violina64 ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ja nie byłam, ale z opisu wynika, że to są podstawy...Przynajmniej tak było, jak poprzednio sprawdzałam. Nauka obsługi maszyny, funkcji ściegów, uszycie prostej chyba poszewki, prostej spódnicy itd... Kojarzę jeszcze te kursy http://blog.szyjemy.com/nauka-szycia-poznan/ ale nie byłam.
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja właśnie jestem na podstawowym kursie organizowanym przez Fashion School - http://www.fashion-school.pl/portfolio-view/kurs-kroju-i-szycia

Z szyciem nigdy wcześniej nie miałam do czynienia, a po dwóch dniach kursu wróciłam do domu z bluzką, torebką, kopertówką z zamkiem i kominem. Przed nami jeszcze 2 dni :)
Prowadząca bardzo fajna - odpowiada na wszystkie pytania, pokazuje, tłumaczy. Do tego program kursu nie jest jakiś bardzo sztywny, prowadząca spytała nas co byśmy chciały się nauczyć szyć i następnego dnia wprowadzamy plan w życie. Materiały są od razu w cenie kursu (na te cztery pierwsze rzeczy, które wymieniłam - jeśli szyjesz coś dodatkowego to we własnym zakresie organizacja wszystkich potrzebnych materiałów). Nie musisz, ale możesz przyjść z własną maszyną.
Generalnie na razie mi się bardzo podoba ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja właśnie jestem na podstawowym kursie organizowanym przez Fashion School - http://www.fashion-school.pl/portfolio-view/kurs-kroju-i-szycia

Z szyciem nigdy wcześniej nie miałam do czynienia, a po dwóch dniach kursu wróciłam do domu z bluzką, torebką, kopertówką z zamkiem i kominem. Przed nami jeszcze 2 dni :)
Prowadząca bardzo fajna - odpowiada na wszystkie pytania, pokazuje, tłumaczy. Do tego program kursu nie jest jakiś bardzo sztywny, prowadząca spytała nas co byśmy chciały się nauczyć szyć i następnego dnia wprowadzamy plan w życie. Materiały są od razu w cenie kursu (na te cztery pierwsze rzeczy, które wymieniłam - jeśli szyjesz coś dodatkowego to we własnym zakresie organizacja wszystkich potrzebnych materiałów). Nie musisz, ale możesz przyjść z własną maszyną.
Generalnie na razie mi się bardzo podoba ;)

Hmm...
Ciekawy kurs, nauka szycia w 4 dni toż to cud.
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mamamarta co ty chcesz od świerzynka ? Zareklamowac sie nie może :))))))

P.S.
może jakieś zdjęcia tych dzieł ?
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
no cud
w 1 dniu tyle rzeczy uszyc nie majac o tym pojecia

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.