Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Mam sukienkę, na której podstawie chciałabym zrobić wykrój bluzki. Jedyny problem jest taki, że owa sukienka nie ma zaszewek, a bluzka ma je mieć. Jak przerobić wykrój?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie ma zaszewek żadnych? Masz sukienkę czy wykrój na sukienkę? :) Dlaczego akurat z tej sukienki chcesz robić bluzkę?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Nie ma zaszewek żadnych? Masz sukienkę czy wykrój na sukienkę? :) Dlaczego akurat z tej sukienki chcesz robić bluzkę?
1.Sukienka, z której chcę zrobić wykrój nie ma zaszewek.
2.Mam sukienkę, nie wykrój.
3.Chcę zrobić wykrój z tej sukienki, ponieważ nie ma dekoltu. A chcę, żeby również moja bluzka była ''bezdekoltowa''. Niestety nie mogę znaleźć żadnego takiego wykroju, wszystkie, jakie mam są znacznie zmodyfikowane.
:))
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bo generalnie robienie wykroju z ciucha to bardzo kiepski pomysł :) Jeżeli chodzi tylko o dekolt to bez problemu możesz sobie na dowolnym wykroju bluzki namalować taki jaki chcesz (czyli w tym wypadku mniejszy), jeżeli okaże się podczas przymiarki za mały to go podetnij i po problemie.

Tutaj masz pokazane jak usunąć zaszewkę, więc zgaduję, że należałoby w Twoim przypadku proces odwrotny przeprowadzić, ale jest tutaj dużo miejca na błędy niestety....
http://www.lauramarshdesigns.co.uk/pattern-categories/sewing-tutorials/remove-darts-from-a-pattern.html

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.