Wersja do druku

21 stron: « < 11 12 13 14 15 16 17 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Załóż osobny wątek w dziale "Problematycznie" , wrzuć jakieś wyraźne fotki spodni i można doradzać.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
O popatrz a tak ładnie wyglądają :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Założyłem teraz dopiero, jestem nowy od wczoraj i nawet nie wiedziałem jak i gdzie coś założyć:D ale dziękuję Ci za podpowiedź i założyłem :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Trochę lata w czasie tej zakręconej jesieni.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Jaka fajna! Bardzo mi się podoba ten nietuzinkowy wzór.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Teraz trochę żałuję że nie wziąłem zamiast pałatki takiego dwuczęściowego stroju maskującego (obszerne spodnie i bluza z kapturem). W tej samej cenie taki komplet lekko używany.

Byłoby więcej roboty z przerabianiem ale za to te komplety są szyte z bawełny o normalnym splocie skośnym.

I chyba na niemieckim ebay można dostać tą tkaninę z rolki , szukać pod hasłem "tarnstoffe".

-----------------------------------------------

Kurka wodna , puściłem 49 zeta na 7 różnych tkanin z ciucholandu , kawałki około 2/2,5 metra.

Wszystko jasne beże , brązy i jedna kratka.

Czyli na jakiś czas żegnajcie kamuflaże - obiecałem sobie że to "przerobię". Zero odkładania do szafy.

(Tym razem dokładnie oglądałem pod światło aby uniknąć przykrych niespodzianek...)

--- Ostatnio edytowane 2020-11-03 20:26:28 przez Benedek ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Yess, Kamilu, tylko daj namiar gdzieś na forum, nie jest trudne,ale jak masz boki zewnętrzne kolorem,czy paskiem oddzielone, to trudniejsze, bo najwygodniej jest zmieniać wymiar zaczynając od zewnątrz, wtedy to 3 minuty z groszkiem.
Ale normaforma - ze środka pojechać po szwie głównym i centymetr- do dwóch już leci w dół.

Benedek, ta koszula z plastrem czy też plamą nadrukowaną - to będzie czy też była?

Kamuflaży zazdroszczę, szukałam do u...go końca techtexu, ale jednak, jak i chłopaki z obsługi militariów twierdzą - nie do dostania. Udało mi się jedynie futherko sztuczne w kamuflaż namierzyć,q Antex'ie ale że musiałam siedzieć na pupie i się odchudzać ,to odpuściłam. No i bawełenka się zdarzyła, -20 % różyczki,cienka, na koszule akurat...
Ekstra te napy. Sam robisz,czy jakiś szewc na podorędziu?
U nas nikt innych rzeczy nie nosi w RPG - klubie,niestety zamkniętym teraz.

Kawał z życia. Idziemy na galę, jest o 10 a kumpel obudził mnie telefonem ok. wpół do 9 , no - nic nie wiedziałam, ale orzyznałsię, że też zaspał, tkwi przy kawie,rozbudza się właśnie...Mówię- dobra, muszę się tylko ubrać, oporządzić...ta gala literacka to chyba jakaś ekstra? -E... mówi,jaka tam. Ubierz coś militarnego i chodź!
Poradziłam mu jeszcze garnitur pod parkę.I dobrze, bo miał przemówienie ;D
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Napy ? Sam jak najbardziej , nic trudnego.

Deska do krojenia drewniana , dobry młotek i można nabijać. Choć jakaś praska mechaniczna byłaby super - mniej głośna przede wszystkim.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Znowu męczyłem "zabytkowe" tkaniny.

I skończone. Sezon 2020 uważam za zamknięty.

Idę po bąbelki. Jakieś lepsze ( nie takie 5.99 za butelkę - Gazowany "Mamrot" :boisie: )
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dlaczego mówisz że"męczyłeś"? Uważam za piękne,do tego mam idento tylo bez kamuflażu. Normalną,wojskową... i noszę ją pomimo szerokiego wielkiego zamknięcia, bo pomyślałam,że jeszcze miejsce się znajdzie dla krzyczącego koloru.
To przez mrówczą pracę dla kieszonkowców ostatnio w metrze i 2óch "biedronkach"- w dodatku nie wolno ich ścigać jak dawniej tylko trzeba iść za nimi w odl. 1,5 metra inaczej cię spiszą.
;D
Ich rzecz jasna niekoniecznie, aczkolwiek ochrona i sprzątanie już mi jest wiadome - fajni, w porzo ludzie - tojednak w metrze zniknąć niezwykle łatwo, wchodzi, zamykają się drzwi dość szybko...
Pamiętam jednak n p. ataki po wyjściu - nożownicy w wawieteż byli, a co, nie tylko w Hadze czy Londynie - pamiętam odbierałam tai nożowy atak - oczywiście, nikt nie zwrócił - pozornie - uwagi.
Wszyscy tylko biegli szybciej przez bramki, jakby bardziej sięspieszyli, a krew na schodach olewali, tylko szli po drugiej stronie barierki,żeby nie trafić i nie wybrudzić lakierków.Tak, że mamy świat bez...watt, w razie czego żarówkę trzeba wykręcić
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.

21 stron: « < 11 12 13 14 15 16 17 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.